Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Uzębienie gwiazdy filmowej

images
Na co patrzą ludzie, którzy cię pierwszy raz poznają? Z pewnością będą to ubranie, sposób mówienie, odcień oczu. No i rzecz jasna uśmiech. Nie oszukujmy się, każdy recenzuje nowo poznaną osobę po cechach zewnętrznych. W wypadku, gdy napotkany posiada brzydkie, szczerbate zęby, jest zazwyczaj niepochlebnie postrzegany.

W państwach zachodnich twierdzi się, że obligacją każdego człowieka na poziomie jest dbanie o zdrowie zębów (http://clinident.pl/Implanty/). Eksponując brzydkie zęby nie da się osiągnąć zaszczytów w wielu obszarach zawodowych. To też bardzo ważne dla świeżych absolwentów uczelni – gdy idziesz na rozmowę o pracę, ostrożnie dopasowujesz ubiór, lecz czy zastanawiasz się nad tym, czy twoje zęby prezentują się OK? Człowiek, który z tobą rozmawiał, z pewnością popatrzy na twoje zęby (ciąg dalszy tego materiału: http://avigeya.pl/) i ich prezencja posiada duże znaczenie….

www.clinident.plNasz prawdziwy wiek zdradza uzębienie. Nie od teraz mamy świadomość, że promienny uśmiech jest w stanie otworzyć nam każde przeszkody. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że miło wymienia zdania się z osobą, która ma zdrowe i zadbane zęby. Uwodzicielski uśmiech to we wielu przypadkach cel wielu ludzi. Jednakże, poprzez niewłaściwy sposób życia bardzo szkodzimy naszemu uzębieniu. Bez wątpienia żaden z nas nie ma trudności, w tym by rozpoznać namiętnego palacza. Wystarczy tylko zbliżyć się i zbadać jego oddech. Wskazują go również żółte zęby (skorzystaj z promocji na leczenie kanałowe pod mikroskopem zielona góra- zobaczysz tu). Lecz popalanie papierosów to nie jedyny nasz problem. Uwielbiamy słodycze i wcinamy je w ogromnych ilościach. Cukier powoduje próchnicę, która jest w tym momencie co raz powszechniejszą chorobą naszych pociech. Przebarwienia to też efekt picia dużych ilości kawy i herbaty, które pozostawiają ślady na zębach..

Najgorsza stała się jednak uboga wiedza społeczeństwa. Tak naprawdę nie umiemy zadbać o własne zęby. Myjemy je źle, nie używamy nici dentystycznej i nie płuczemy ust po każdorazowym spożyciu jedzenia. Są nawet tego typu osoby, jakie nie czyszczą zębów nawet dwa razy na dzień, a ponad wszystko jest to absolutne minimum.

Lecz właściwa opieka nad uzębieniem to nie tylko wybielanie (clinident.pl/Wybielanie-zebow/). Fundamentalne jest robienie systematycznych kontroli stanu zdrowia zębów. Jeżeli chcesz, by twoje zęby były zdrowe cały czas, odwiedzaj dobrego stomatologa co najmniej kilka3 razy w ciągu roku. Dobry gabinet dentystyczny w stolicy Dolnego Śląska namierzysz, do Google wpisując słowa „dentysta Wrocław”.