Modne w tym sezonie

Moda bez granic

W co odziać pierwszaka?

dzieci
Zmiany w dziedzinie mody tyczą się wszystkich z dziećmi włącznie. Coś, co niegdyś było by nie do przyjęcia, teraz jest dopuszczalne. Jako przykład niech posłużą dresy.

Dzieci, uczniowie
Autor: Helen Doron
Źródło: Helen Doron
Kiedyś był to ubiór wyłącznie służący uprawianiu sportów i na podwórko. Nie pasowało wychodzić w nim na ulicę. Obecnie już można bezproblemowo wybrać się w dresie na spotkanie z kolegami lub też nawet na lekcje.

Dzieci chętnie wskakują w to wielce komfortowe ubranie. Dres eliminuje konieczność zapinania guzików, co może być wygodne dla malucha czy pierwszoklasisty, które to dzieci nie za bardzo lubią tradycyjne spodnie. Jednakże pamiętać należy, że do takiego stroju sportowego zbyt pasują półbuty dla dzieci. Za to spokojnie można ubrać je w sportowe obuwie dla najmłodszych. Będzie wtedy wyglądało schludnie i bardzo wygodnie mu będzie biegać z kolegami.

Na wycieczki czy biwak bardziej odpowiednie z kolei będą trampki i tenisówki dla dzieci. Takie buty można także zastosować jako obuwie zmienne. wakacyjny czas z kolei przyjdzie czas na włożenie sandały dla najmłodszych i letnich spodenek. Z pewnością będzie się znakomicie w takim wygodnym odzieniu odkrywać nowe miejsca i penetrować te znane, (ale przecie zawsze mogło się coś zmienić). W takich sandałach nasze dzieciaczki bez problemu przeskoczą mały strumyk, będą spokojnie szukać żab, kijanek czy ładnych okrągłych kamieni.

Nie wyłącznie rozrywką jednakże mały człowiek żyje. Niekiedy trzeba odziać się bardziej szykownie, na przykład z okazji akademii szkolnej czy też imienin dziadka, a że o takich oczywistych rzeczach jak na przykład komunia nie wspomnę. Tu strój musi być bardziej wyszukany zatem i obuwie należy odpowiednio dopasować. Na pewno wspomniane już wcześniej półbuty dla dzieci będą dobrą propozycją.