Modne w tym sezonie

Moda bez granic

W jaki sposób najlepiej ubierać się w zimę? Jak wyglądać modnie, lecz przy tym czuć się bardzo swobodnie?

Klimat w naszym kraju zmienia się nieustannie, lecz jest możliwe by się do niego przyzwyczaić. Mamy cztery pory roku, przynajmniej w teorii, gdyż w praktyce coraz bardziej to się zmienia i możemy powiedzieć, że zaczynają przeważać ciepłe, nawet upalne lata oraz ciężkie to przewidzenia zimy. W czasie zimowym może być w związku z tym niesamowicie mroźno, lecz także nadspodziewanie ciepło. Niemniej, jeżeli chodzi o dzisiejsze zapatrywania, to raczej jest szansa na mroźniejszą zimę, do jakiej trzeba się przygotować.

kurtka ziomowa

Autor: kelly
Źródło: http://www.flickr.com
Do tego niezbędne są odpowiednie akcesoria, jak ciepłe kurtki i buty zimowe, ale nie tylko – .

Bardzo zajmującym wydał Ci się ten post i opisane tutaj treści? To fantastycznie! Wejdź w podany link i przejdź na nowy adres tej strony (https://www.bootky.pl/).

Zima jest czasem, gdy główna część naszego stroju to okrycia wierzchnie. Takie części garderoby są przeważnie najbardziej drogie, dlatego trzeba wybrać coś w dobrej jakości, aby ubranie zimowe wytrzymało wiele sezonów. Podczas zimy nie ma jak odpowiedni płaszcz. Doskonale sprawdza się kolor beżowy, gdyż świetnie wygląda do stylizacji swobodnej do ciemnych jeansów i na przykład białych trampek, ale także do stylizacji bardziej eleganckich, kiedy wkładamy spodnie z kantem koloru granatowego. Z pewnością jest właściwy do różnych ciemnych, ale dość neutralnych kolorów, jak czerń i granat.

W prosty sposób można zestawić go z resztą stroju, na pewno jest to prostsze niż wybór innego rodzaju części odzieży, przykładowo kurtki puchowe (pełna oferta). Zawsze na taki zimny okres dobrze jest kupić sweter. Pasuje często do całego spektrum stylizacyjnego, czyli od bardziej luźnych do formalnych strojów. To rzecz bardzo uniwersalna, dobrze jest ją mieć w okresie zimowym. Sweter z wełny możemy zestawić w wieloraki sposób, od czarnych jeansów, aż po formalne spodnie w kant Dobrze jest zwrócić uwagę na rozmiar i dopasowanie, ponieważ od tego jest zależne, w jaki sposób będziemy ten sweter nosić. Pamiętać też należy o kamizelce puchowej.

Dobrze i korzystnie używać jej jako okrycie wierzchnie podczas cieplejszych, zimowych dni, jak niezbędna jest swoboda ruchów, a przy tym na dworze nie jesteśmy jakoś bardzo długo. To idealne rozwiązanie, gdy po mieście poruszamy się autem, a wychodzimy z niego dość rzadko. Świetna również jest kamizelka z wełny, lecz częściej w sytuacjach formalnych. Dobra jest z flaneli, którą możemy założyć pod marynarkę z tego samego materiału.