Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Znajdźmy swój styl

converse
Dużo osób na oślep podąża za modą, gubiąc po drodze własne „ja”. Tego typu niebezpieczne uwielbienie dla wszystkiego, co jest aktualnie najmodniejsze, nie jest zbyt dobre. Wszyscy posiadamy inną figurę, jak również odmienny charakter.

trampki na koturnie w style=

Różnimy się od siebie modelem życia, światopoglądem, uczuciami. Warto z tego wielkiego worka, jakim jest dzisiejszy modowy światek, ostrożnie dobierać stroje dla siebie. Nie wszystko będzie nam pasowało. Dlatego powinniśmy odnaleźć swój niepowtarzalny styl.

Na nasze szczęście, na modowym rynku znajdziemy dużo rozmaitych marek, które oferują nam przeróżne rozwiązania. Każdy producent odzieżowy pragnie wypracować charakterystyczny styl, z którym klienci są w stanie się identyfikować. Możemy ubierać się tylko w jednym sklepie, ale można też łączyć modele popularnych firm, jak na przykład Solar. (najnowsze kolekcje: t shirty kobiece) W każdej sytuacji decydujmy się na takie rzeczy, w których komfortowo się czujemy i które dobrze na nas leżą. To są kluczowe kryteria przy zakupie ubrań.

Czasem przejmujemy się poglądami innych ludzi. Ale miejmy na uwadze fakt, że wśród naszych „doradców” nie zawsze są osoby, które zawodowo zajmują się modą. Jeśli zatem nasza koleżanka chce nam wmówić, że trampki na koturnie są obrzydliwe, my nie musimy słuchać jej oceny. Najistotniejsze jest, czy takie obuwie nam się podoba. Jeżeli to właśnie element naszego stylu, nie dajmy się zniszczyć hejterom i ubierajmy to, na co mamy ochotę. Sprawdź: .

Ta sama zasada dotyczy dodatków. To nasza prywatna sprawa, czy lubimy eleganckie bransoletki z trupimi czaszkami, czy wolimy eleganckie srebro na przegubie. Jeśli już określimy swój styl, bądźmy mu wierni. Musimy też być pewni siebie. Jeśli sami do końca nie zaakceptujemy naszego wyglądu, inni ludzie wyjątkowo łatwo to wyczują. Będziemy łatwym przedmiotem drwin, gdyż, wybierając odmienność, nie jesteśmy do końca przekonani o słuszności tego wyboru. Nie zapominajmy, że świat byłby bardzo szary, gdyby wszyscy byli identyczni. To właśnie nietuzinkowe jednostki, które nie boją się stąpać swoją drogą, sprawiają, że jest on taki piękny.
Źródło: