Modne w tym sezonie

Moda bez granic

W jaki sposób prezentują się tendencje 2014 w modzie męskiej?

Pozujący chłopak
Dzisiaj wielu facetów chce na co dzień wyglądać modnie i stylowo. Czasy, kiedy facet miał w swojej szafie wyłącznie jeansy i kilka podkoszulków na szczęście zwykle są już tylko wspomnieniem.

Mężczyzna przy samochodzie
Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli Ty również chcesz być modny na co dzień, niewątpliwie nasz artykuł jest przeznaczony specjalnie dla Ciebie. Jeżeli tylko masz trochę czasu, stanowczo powinieneś zobaczyć, jakie nadchodzą trendy na 214 rok.

Jeśli chodzi o kolory, w modzie męskiej często nic wielkiego się nie zmienia. Również w dwa tysiące czternastym roku wielce modne będą przede wszystkim kolor czarny oraz biały. Faceci nie mają aż tak dużej wyobraźni kolorystycznej jak kobiety i nie zawsze są w stanie właściwie dobrać ze sobą poszczególne kolory.

Kiedy Ty także należysz do takich mężczyzn, wtedy niewątpliwie powinieneś postawić między innymi na klasykę – moda męska (moda dla panów) wręcz uwielbia takie kolory jak czarny, beże czy biały. Także szarości właściwie zawsze dobrze się sprawdzą.

Takie kolory niewątpliwie są ponadczasowe, dlatego jeżeli zdecydujesz się na ubranie w takich właśnie tonacjach, wówczas ryzyko

Mężczyzna w kożuchu
Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com

zaliczenia modowej wpadki jest niemal zerowe. Niejednokrotnie projektanci stawiają także na bardziej odważne kolory takie jak dla przykładu czerwień, żółcie czy niebieski – jednak pamiętaj, że takie żywe kolory powinny być tylko malutką częścią Twojego codziennego stroju. Jeśli lubisz odważne kolory, wtedy możesz je zaakcentować w swoim stroju na przykład na szaliku. Kiedy chodzi o krój konkretnych ubrań, warto zauważyć dwie rzeczy.

Po pierwsze w lecie nader modne będą spodenki w kwiaty – im bardziej luźne, tym właściwie lepiej. Kiedy już teraz natomiast myślisz o skompletowaniu jesiennej garderoby, bez wątpienia musisz wiedzieć jedno – do łask wracają dwurzędowe płaszcze. W modzie męskiej klasyka jest niemal zawsze w modzie, dlatego zakup dwurzędowego płaszcza zdecydowanie będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Kiedy tylko zastosujesz się do tych prostych wskazówek zaprezentowanych w tym artykule, wówczas bez wątpienia będziesz bardzo modnym facetem w roku 2014.