Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Jakim sposobem błyskawicznie oraz bezboleśnie wyzbyć się kompleksów na punkcie krzywego nosa?

medycyna estetyczna
Medycyna estetyczna może zdziałać cuda. Jeżeli posiadamy kompleksy na puncie własnego nosa, wówczas możemy sprawić, aby stał się piękny dosłownie w pół godziny. I to dodatkowo bez zbędnego bólu. Wystarczy, że pójdziemy do gabinetu medycyny estetycznej. Za pomocą kwasu hialuronowego wyzbędziemy się nieprzyjemnych kompleksów. Nie zapominajmy jednak o tym, że taki zabieg należy cyklicznie powtarzać. Doskonały efekt utrzymuje się przez rok, ewentualnie półtora.

tu
Autor: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR
Któż z nas nie ma kompleksów na punkcie swojego wyglądu? Najczęściej mamy uwagi właśnie do nosa. Powtarzamy, że jest on za duży czy garbaty. Jeśli nie potrafimy się z tym pogodzić, zastanówmy się nad nieinwazyjnym zabiegiem. Modelowanie nosa kwasem hialuronowym jest coraz bardziej powszechne. Sam zabieg jest błyskawiczny i – co najważniejsze – przynosi od razu efekty. Brzmi jak bajka? Ale medycyna estetyczna szybko się rozwija. Dzięki temu możemy uniknąć wizyty u chirurga plastycznego. Skoro możemy wybrać modelowanie nosa kwasem hialuronowym, dlaczego nie skorzystać z tej możliwości? Wystarczy jedynie chwila, by pozbyć się kompleksów, z jakimi borykaliśmy się od najmłodszych lat. Może pamiętamy momenty, gdy nasz nos był pretekstem do kpin dzieci?

Na co zwrócić szczególną uwagę? Po pierwsze wybierzmy sprawdzony gabinet medycyny estetycznej. Mimo tego, iż modelowanie nosa kwasem hialuronowym jest błyskawicznym zabiegiem, działajmy na zasadzie: „Przezorny zawsze ubezpieczony”. Sprawdźmy oferty różnych gabinetów, wykonajmy parę telefonów oraz nie bójmy się zadawać pytań. Nie zapominajmy o tym, że nie ma głupich pytań. Jeśli decydujemy się na modelowanie nosa kwasem hialuronowym, musimy być porządnie poinformowani. A jak wygląda sam zabieg? Specjalista nakłada nam specjalny krem znieczulający, jaki zaczyna działać po kilkunastu minutach. Następnie wstrzykuje w nos kwas hialuronowy o konsystencji żelu. Raz, dwa i gotowe! Po zabiegu, w miejscu nakłucia może pojawić się malutki krwiak. Pamiętajmy, że zdarza się to stosunkowo rzadko. Modelowanie nosa kwasem hialuronowym jest spełnieniem marzeń wielu pań. Za jego pomocą natychmiastowo mogą się cieszyć wspaniałym zgrabnym noskiem. Muszą pamiętać, iż zabieg należy powtarzać cyklicznie.


zabiegi medycyny estetycznej
Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Najlepiej robić to co roku lub półtora roku. Doskonały efekt powoli ustępuje, więc należy wykonać nowy zabieg. Należy umówić się na kolejną wizytę, by mieć przepiękny nos. To świetna alternatywa dla tradycyjnej chirurgii plastycznej. Jest szybka, bezbolesna, komfortowa i – co najbardziej istotne – daje błyskawiczne efekty. Jeżeli chcemy codziennie o poranku uśmiechać się do swojego odbicia w lustrze, już dziś powinniśmy umówić się na wizytę w gabinecie medycyny estetycznej.