Modne w tym sezonie

Moda bez granic

W jaki sposób skorygować własną figurę przy pomocy odpowiednio dopasowanych ubrań?

W oczekiwaniu na zimę
Wiele osób cierpi na sporo kompleksów na temat swojego wyglądu zewnętrznego. I choć świetnie wiemy, że najistotniejsze jest bogate wnętrze, to jednakże przykładamy ogromną wagę do swojej aparycji. Zwłaszcza, że dzisiejszy świat hołubi przede wszystkim młode i piękne osoby.

moda w style=

Zgrabna sylwetka sprawia, że czujemy się dużo pewniejsi siebie, tak na polu zawodowym, jak i prywatnym. Ale jeszcze ważniejsza jest samoakceptacja. Jeżeli polubimy swoje ciało, jakiekolwiek wyretuszowane zdjęcie w brukowcu już nie zepsuje nam nastroju. Warto także wiedzieć, że możemy w nieskomplikowany sposób wyrzeźbić naszą sylwetkę odpowiednią garderobą. Należy tylko nauczyć się kilku elementarnych zasad.

W pierwszej kolejności, musimy posiadać świadomość swych dobrych stron i niedostatków sylwetki. Te obszary, z których nie jesteśmy zadowoleni, po prostu zakrywamy, natomiast zaznaczamy nasze wielkie zalety.Wybierając ciuszki, zwracajmy uwagę na ich krój, materiał i kolor. Na szczęście, współczesna moda nadchodzi nam z pomocą. Teraz na wybiegach panuje tyle trendów, że bardzo prosto skomponować modny strój, a w razie problemu, po prostu można skorzystać z pomocy profesjonalnej stylistki lub style Coacha jak .

Najczęstszym kłopotem obu płci jest odstający brzuch. Można go ukryć na kilka sposobów. Zawsze decydujmy się na górę w ciemniejszych barwach. Unikajmy jakichkolwiek wzorów, które mogą niepotrzebnie podkreślać tę część ciała. Mały brzuszek u pań wspaniale ukryje sukienka z baskinką. Ta magiczna fałda materiału odwróci uwagę od wszelkich wypukłości i dodatkowo uwydatni piękną talię.Jeżeli posiadamy kształtne łydki, powinniśmy je pokazywać, zakładając sukienki. Fasony z szerokim dołem będą świetne dla pań o dużych biodrach i masywnych udach. Modele z lat 60. dodatkowo wspaniale podkreślają talię i dodają całej figurze kobiecego uroku.

Powinniśmy zwracać szczególną uwagę na rodzaj tkaniny, z jakiej jest zrobione ubranie. Osoby, które walczą z nadprogramowymi kilogramami powinny odpuścić sobie elastyczne tkaniny, które bardzo podkreślają fałdki. Warto również stosować odpowiednie dodatki, które odwracają uwagę od niedostatków naszej figury.