Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Obudź się na wiosnę

Każda z nas pragnie wyglądać atrakcyjnie, kiedy nareszcie można zrzucić z siebie zimowe kurtki, szaliki oraz swetry. Nasza cera jest przesuszona, włosy zniszczone od noszenia czapek, zaś skóra domaga się promieni słonecznych. Wiosenny czas jest etapem przygotowawczym do lata. Kiedy oraz jak dbać o siebie? Ażeby żyć w zgodzie ze swoim ciałem dobrze jest dbać o nie przez okrągły rok.

Aktywność fizyczna. Nikt Ci nie karze zostać wyczynowym sportowcem, jednak nieco ruchu nikomu jeszcze nie zaszkodziło. Nie posługuj się wymówkami, że nie masz czasu, funduszy, jesteś zapracowana, na zewnątrz jest paskudna pogoda, dlatego że z podobnym podejściem daleko nie zajdziesz. Jedz zdrowo! Nie chodzi tutaj o diety, tylko o przemyślane konsumowanie produktów. Wiosna tuż tuż, więc będziemy mieli do wyboru co niemiara smacznych sezonowych warzyw i owoców. Trzeba z tego korzystać, bo jak zwykle zima nam poskąpiła takich darów natury. Po czasie zimowym wskazane jest oczyścić oraz odkwasić organizm. Dokonać tego można przez obniżenie spożycia wyrobów zwierzęcych,

kręcone-włosy-obrazek1

Autor: Stacie DaPonte
Źródło: http://www.flickr.com

pobudzających napojów, ciężkostrawnych dań, słonych zakąsek, po jakie w zimie wyjątkowo chętnie się sięga, żeby poprawić sobie nastrój. Wiosna budzi nas do życia, zatem korzystajmy z świeżych warzyw oraz owoców, a także kiełków czy ziół, jakie są bogactwem witamin.

Kędziorki. Pozwól sobie na wizytę u fryzjera, który zajmie się nimi w profesjonalny sposób. Nie wyłącznie zadba o Twój nowy design, ale też je odżywi i doradzi, jak o nie troszczyć się w domowych warunkach. Do wyboru masz dużą gamę odżywek i szampon do włosów kręconych. Dłonie i stopy. Używaj na co dzień kremu, natomiast dwa razy na tydzień zrób sobie peeling. Ciało. Wiosna coraz to bliżej, więc przy jocie ruchu i zdrowej diecie twoje ciało nabierze jędrności. Można mu dodatkowo pomóc używając kremów ujędrniających. Najważniejsza jest systematyczność ich używania. Nic ci nie pomoże używanie takich kremów raz na tydzień. Czas zadbać o makijaż (dermapen sklep) oczu. Rekomenduję zestaw Revitalash do pielęgnowania rzęs.
Im wcześniej zaczniemy o siebie dbać tym rychlej zobaczymy rezultaty.

Jeśli ten materiał jest według Ciebie przydatny, sprawdź źródło (https://www.natinati.pl/pl/86_laq) a znajdziesz w tamtym miejscu inne tego typu informacje. One również na pewno okażą się dla Ciebie interesujące.

Tak więc nie ma na co odkładać tego na później, bowiem wiosna na pewno nie będzie na nas czekać Zbudź się na wiosnę.