Modne w tym sezonie

Moda bez granic

W jakie miejsce się udać, żeby trochę zmniejszyć niedoskonałości swojej urody

Dobry wygląd jest nie tylko marzeniem uczennic zawodówek, ale również pań w każdym, nawet tym dojrzałym wieku. O tym, że uroda może uczynić cuda, przekonała się już niejedna strojnisia. Z tym większym zmartwieniem patrzą panie na nawet najmniejsze defekty, które szpecą ich aparycję. Na pewno większość pań pozbyłoby się nadmiaru paru kilogramów – to całkiem oczywista sprawa. Jednakże w grę wchodzą także mniej widoczne, a równocześnie słabe strony naszej aparycji.

dermatologia estetyczna
Antidotum na nie może okazać się np. dermatologia estetyczna bądź kosmetologia. Komu zależy tak na rewelacyjnym wyglądzie, jak i na bezpieczeństwie samych zabiegów, zamiast do kosmetyczki uda się do lekarza dermatologa. Rejestr mniej lub bardziej inwazyjnych sztuczek poprawiania urody jest imponujący. Wybrane zabiegi kosmetyczne tyczą się policzków, a pozostałe całego niemalże ciała. Przypatrzmy się z bliska, jaką ofertą wabią nas liczne gabinety dermatologii estetycznej.

Paniom bardzo często przeszkadzają różnego rodzaju blizny i przebarwienia. Te pierwsze najprawdopodobniej są niechcianym spadkiem po trądziku bądź przeżytej w dziecięcych latach ospie, a na powstanie tych drugich też zazwyczaj nie mamy wpływu, chociażby takie piegi – robią się i już. Tego typu zmiany są bardzo irytujące, ale na szczęście certyfikowane kosmetyczki znają na nie niezawodne sposoby.Z kolei panie po sześćdziesiątce pragną pozbyć się zmarszczek. Maści dostępne w sklepach kosmetycznych, a nawet punktach aptecznych nierzadko okazują się zawodne. W takiej sytuacji marszczącą się twarz strojnisi jest w stanie uratować jedynie wizyta u specjalisty, który przejrzał na wylot wszystkie tajniki dziedziny nauki, jaką jest dermatologia estetyczna. Zapewne zaaplikuje pacjentce zastrzyk z odpowiednią substancją, która znacząco zredukuje zmarszczki.

Niebagatelnym problemem estetycznym bywa nadmierne owłosienie. Jeżeli pojawia się ono w takich partiach ciała jak lico czy ramiona, to wizyta u kosmetologa staje się wręcz koniecznością. Jednakże większość kobiet pragnie pozbyć się na zawsze włosów spod pach albo z nóg, co jest następstwem lansowanych teraz trendów. Gabinety dermatologiczne proponują nowy typ zabiegu. Epilacja, bo o niej tutaj rzecz, polega na usunięciu mieszków włosa, który w przyszłości już nie odrasta. Zabieg nie należy do najtańszych i w niektórych przypadkach okaże się niezawodny. Jednak epilacja zdaje się pozostawać rozwojową metodą, która z każdym dniem zyskuje sobie coraz liczniejsze grono zadowolonych klientek.