Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Wakacje już wkrótce!

images
Mimo iż trwa dopiero maj, na zewnątrz gorąc niczym w sierpniu. Słupek rtęci sięga nawet 32C! Tak wysokie temperatury sprzyjają plenerowym wycieczkom. Starczy w sobotni poranek przekąsić wcześnie śniadanie, włożyć wygodny ubranie, po czym wskoczyć w trampki lub tenisówki męskie i można spędzić w przyjemny sposób wolny weekendowy dzień. Możemy pojechać nad jeziorko, popływać czy też łowić ryby, wybrać się do parku – słowem – przyjemnie spędzić czas.

Doskonałym pomysłem jest też skorzystanie z oferty coraz większej liczby obiektów sportowych: kortów, boisk do gry w piłkę, pływalni czy siłowni. W tymże przypadku sugerujemy męskie trampki i tenisówki i już ruszamy zadbać o doskonałą kondycję!

Z pewnością opłaci się nam ten wysiłek, bowiem już niedługo zacznie się okres urlopowy. Wyjedziemy na letni wypoczynek do Kołobrzegu, Madrytu, na Majorkę czy inne równie egzotyczne kraje. Najlepiej już w tej chwili rozejrzeć się za sandałami męskimi, koniecznymi w czasie urlopowych wojaży po Europie i nie tylko. I tutaj istotna zasada – ponieważ większość z nas nie obrała drogi pana Wojciecha Cejrowskiego i zakłada skarpetki w związku z tym należy pamiętać, iż przenigdy nie można ubierać skarpetek do męskich sandałów.

Na bardziej chłodne dni – w maju mogą takie się zdarzyć – proponuję obuwie męskie sandały wspaniale dopasowane do lnianego przewiewnego stroju czy letniej koszuli. W ten sposób odziany człek raczej nie musi się obawiać o swój wygląd – a co się z tym wiąże – pewność siebie w czasie wieczornej potańcówki w hotelowym barze.

Późna wiosna i lato niosą ze sobą wiele modowych niebezpieczeństw. Bywa, iż komfort walczy z naszym dobrym gustem i czasami wygoda zwycięża tę bitwę. Niestety, nie każdy może ubierać wszystko. Zimą i jesienią da się różne gafy dość łatwo naprawić swetrem lub płaszczem, latem nie jest to takie proste. Przed włożeniem jakiejś nowej garderoby trzeba się dobrze zastanowić a najlepiej poradzić kogoś kto spojrzy na nas bezstronnie. Na przykład raczej nie polecałbym niskim, szczupłym mężczyznom koszulek bez rękawów czy koszulek z dużym dekoltem, bo efekt może być odwrotny do zamierzonego. Podobnie jest ze spodniami ”bermudami”. Czasem zamiast zamaskować mankamenty urody uwypuklają je.