Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Wakacyjne perspektywy

Morze Bałtyckie, plaża
Wakacje nadchodzą wielkimi krokami. Zostały niespełna dwa miesiące, a zatem dobrze by rozpocząć plany wakacyjne. A może by tak wyjechać nad morze? Od dłuższego już czasu toczą się spory czy lepiej nad Bałtyk czy też może wybrać plaże Adriatyku. Moim zdaniem trudno powiedzieć. Miałem przyjemność być w obu tych miejscach i myślę że oba miejsca mają swe plusy i minusy.

na plaży
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście decydującą rolę w wyborze mają nasze osobiste upodobania. Jeżeli lubimy się ”smażyć” na słońcu i generalnie jesteśmy gorącolubni lub mamy zamiar ponurkować, nie ma wyjścia, musimy się wybrać za granicę.

Jeżeli z kolei interesuje nas spokojny, rodzinny wyjazd Bałtyk jest świetnym pomysłem. Na wczasy nad morzem naszym smykom konieczne są japonki i klapki dla dzieci do chodzenia po gorącym piasku czy do dreptania przy hotelowym basenie. Oczywiście także niezbędne są kąpielówki i odpowiednie nakrycie głowy.

Lecz nie jest to jedyny możliwy sposób odpoczywania. Świetną sprawą jest na przykład wybranie się nad rzekę na połów ryb. Dzieci z ochotą nam potowarzyszą. Może to być dla naszych pociech dobra szkoła (Szkoła policealna w warszawie) cierpliwości. W tym przypadku z pewnością konieczne mogą być kalosze dla dzieci. Podobnie rzecz się ma jeślibyśmy się zdecydowali na wypad do lasu z lornetą, aparatem oraz atlasem zwierząt. Tam również mogą być potrzebne naszym pociechom kaloszki lub też modne buty mokasyny dla dzieci.

Zmyślnie zorganizowane wakacje zaplanowany urlop nasze dzieci z pewnością będą długo wspominać w czasie zimowych wieczorów przy kubku kakao i w kapcie dla dzieci.