Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Walory depilacji laserem

Pokaż zimą piękne nogi
Każda kobieta pragnie cieszyć się doskonałym ciałem. Jednym z wymogów rewelacyjnego wyglądu jest gładka skóra. Z tej przyczyny coraz więcej przedstawicielek płci pięknej decyduje się na laserową depilację. Dlaczego warto jest skorzystać z takiej metody?

Linia kosmetyków
Autor: Beyond Beauty-Team
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim laserowa depilacja umożliwia permanentne zlikwidowanie owłosienia. Laser niszczy cebulki włosa. Depilacja www nie powinna być bolesna, jednakże może powodować szczypanie albo pieczenie. Dlatego urządzenie posiada właściwości chłodzące, które niwelują nieprzyjemne odczucia uzależnione od indywidualnej wrażliwości.

Depilacja nie jest niebezpieczna, gdyż wytwarzana wiązka światła działa powierzchniowo. Nie drażni, co jest wyjątkowo istotne przy wrażliwej skórze. Nie musimy obawiać się zaczerwienień nawet przy depilacji bikini czy delikatnych miejsc na twarzy. Laser umożliwia usunięcie włosów ze wszystkich miejsc na ciele. Jest bardzo efektywny, szczególnie przy ciemnych i grubszych włosach. Efekty są naprawdę widoczne, więc klientka korzystająca z usług będzie na pewno zadowolona. Więcej w tym temacie: .

Trzeba jednak mieć na uwadze, iż zalecana jest cała seria zabiegów. Dlaczego? Włosy nie rosną równomiernie, a laser oddziałuje jedynie na widoczne owłosienie. Jednak kilka sesji powinno bez wątpienia starczyć. Co więcej, należy co roku powtórzyć depilację w ramach depilacji utrwalającej. Umożliwia ona zachowanie uzyskanych rezultatów i cieszenie się z gładkiej skóry. Nowość na rynku: markowe ghd.

Pokaż zimą piękne nogi

Niezaprzeczalnym walorem jest także fakt, że niniejsza depilacja nie powoduje wrastania włosków, co jest powszechnym problemem płci pięknej przy depilacji woskiem czy depilatorami elektrycznymi. A wrastające włoski mogą być powodem różnego rodzaju stanów zapalnych, przebarwień oraz blizn, które będą oszpecały nogi. Lepiej jest unikać sposobów depilacji kończących się takimi efektami, aby nie borykać się z uporczywymi dolegliwościami.

Depilacja za pomocą lasera staje się coraz bardziej popularna, ponieważ daje dużo pozytywniejsze efekty aniżeli usuwanie owłosienia maszynką bądź pianką. Aby wyszukać gabinety oferujące takie zabiegi, trzeba wpisać stosowną frazę w Google, zależnie od miejscowości, np. „laserowe usuwanie owłosienia, Białystok”. Dzięki temu bez trudności trafimy na właściwe miejsce, w którym pozbędziemy się naszego problemu.