Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Wiosenna kolekcja H&M

Kolekcja ubrań Winter Pastel
Nadchodzi wiosna, a zatem okres zrzucenia z siebie kilku warstw ciuchów, grubych spodni i ocieplanych bluz. Jeżeli nie masz pojęcia co na siebie wrzucić wiosną, ten poradnik stworzyliśmy specjalnie dla ciebie. Pierwsza rzecz, którą należy zrobić, to podumać nad tym, jakie ubranie jest jednocześnie niezwykle kobiece i nadaje się akurat do wrzucania na siebie w słoneczne dni.
ubrania
Autor: Axami
Źródło: Axami

Zgadłyście? Podpowiadamy: sukienki! I to nie jakiekolwiek sukienki, a sukienki H&M. W najnowszym, wiosennym katalogu kreacji tej renomowanej marki znajduje się trochę bardzo interesujących pozycji. Pierwsza z nich to monochromatyczna sukienka w ekspresywne wzory geometryczne. Pasuje idealnie wdziewana bez niczego albo ze stylową kremową kamizelką. Następna warta uwagi kreacja z działu sukienki H&M to olśniewająca sukienka zaprojektowana w frapującej kolorystyce. Projekt opiera się na niesymetrycznych ciemniejszych pasach, które rozciągają się przez całą sukienkę. Tło posiada pasjonującą gamę kolorów – srebrny transformuje się tu stopniowo w turkusowy. Projekt zmysłowo pobłyskuje tą feerią barw, więc masz gwarancję, że żaden facet nie przegapi cię na ulicy, jeżeli ją wrzucisz na siebie w któryś wiosenny, słoneczny dzień.

Odzież sportowa dla kobiet ASICS
Autor: ASICS
Źródło: ASICS

O ile jesteś zwolenniczką spodni, musisz dobrać do nich właściwą bluzkę. W dziele bluzki H&M także znajduje się trochę fajnych pozycji. Jedna z nich to bardzo wiosenna bluzka pozbawiona rękawów, zaprojektowana w żywiołowej kolorystyce. Projekt przywodzi na myśl efekt, jaki daje popaćkanie kolorowymi farbami kawałka białego płótna, zatem świetnie nadaje się dla pań, które cenią sobie kreatywność i życie pełnią życia. Tego typu bluzki H&M będą wspaniale wyglądać z kremowymi spodniami.

Na stronie marki H&M zobaczysz zdjęcia modelek, które noszą opisane wcześniej towary, tą drogą błyskawicznie wybierzesz inne części ubioru do oglądanych rzeczy. Ubrania H&M to świetny wybór dla każdej niewiasty, która lubi świeże wzornictwo i solidną jakość wykonania. Tysiące kobiet na całym świecie zaufało tej znanej marce.

Źródło: domodi