Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Wiosenne płaszcze 2013

kurtki i płaszcze
kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Zgodzie z trendami wiosna 2013 sklep top secret stawia na elegancję z pazurem. Jeżeli szukamy klasycznych strojów w nieco świeższym wydaniu, płaszcze top secret są świetną propozycją. Jak sama nazwa marki sugeruje, sugerowane stylizacje są zdecydowanie do zadań specjalnych. Trencz nie musi być nudny, co więcej kreatorzy nie korzystają z prostych rozwiązań projektując parę bliźniaczych wykrojów. Każdy egzemplarz nawiązuje do innej inspiracji, więc dowolnie możemy dobrać okrycie do swojego stylu.

W aktualnej kolekcji znajdziemy błyszczący granat, biały płaszcz wyjęty rodem z lat sześćdziesiątych, w grzecznych odcieniach beżu – klasyczny trencz z intrygującym półokrągłym kołnierzem oraz prosty, zasuwany na zamek płaszcz z najmodniejszym w tym sezonie geometrycznym nawiązaniem.

Dla odważniejszych sklep top secret przygotował krwistoczerwony płaszcz, który dzięki wiązaniu w pasie podkreśli sylwetkę, nie tracąc przy tym formalnego charakteru poprzez wykorzystanie prostych cięć. Gdy poszukujemy uniwersalnej elegancji, z pewnością przykuje nasz wzrok szary płaszcz zdobiony srebrną nicią. Czarne wykończenia nadają mu wyjątkowy charakter, co sprawi że rewelacyjnie nadaje się zarówno na spotkaniach formalnych, jak też w bardziej swobodnych stylizacjach.

W mniej formalnej wersji płaszcze top secret znajdziemy też w katalogach młodzieżowej gałęzi firmy, o nazwie troll. Tutaj już króluje absolutna dowolność. Damskie kroje wojskowe, pagony łączone z kobiecymi wcięciami, młodzieżowe nadruki, egzemplarze krótsze i długie w rozmaitych barwach. Podstawą staje się jednak to, że pomimo tego, że głównym klientem marki są osoby dwudziestoparoletnie, nie obowiązuje pod żadnym względem ograniczenie wiekowe. Najważniejsze jest to, żeby w płaszczu dobrze się czuć i jeżeli wolimy bardziej nietypowe kroje, to zdecydowanie tego powinno się trzymać.Dominujący trend w obecnym sezonie praktycznie wymaga odrobiny szaleństwa.

Płaszcz zdecydowanie tworzy wizerunek, zatem prawidłowo dopasowany do sylwetki i oddający nasz temperament, będzie podkreśleniem całego stroju w okolicznościach prywatnych, jak też zawodowych.