Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Wiosenne sprzątanie w garderobie

kobieta w bluzce
Wiosna nadchodzi pełną parą. Poranki są chłodnawe, ale w ciągu dnia już jest tak ciepło, że warto zastanowić się nad uzupełnieniem wiosennej garderoby. Weryfikację tego co założyć, a co z pewnością trzeba dokupić, nawet panowie powinni uczynić dokładnie teraz, jeszcze przed pełnią wiosny. Już za chwilę na resztę roku pożegnamy się z ciepłymi płaszczami, swetrami upatrzonymi w czasie zimy w Szczyrku, Zakopanem z motywami górskimi. I dobrze!

moda damska
Autor: HEPPIN.COM
Źródło: HEPPIN.COM
Nareszcie można pochwalić się szczupłą figurą pracowicie przecież budowaną na siłowni czy basenie. Oczywiście z modą w pierwszym odruchu kojarzone są panie ale nie zawsze jest to obecnie zasadą. Mężczyźni także uwielbiają się monie ubierać.

Chyba najbardziej na czasie są obecnie stylowe koszulki (spójrz na koszulki duże rozmiary w ofercie 2XLdo8XL) longsleeve, czyli powiedziawszy w taki sposób by niewtajemniczony człowiek mógł zrozumieć i nie miał konieczności spoglądać do słownika: jest to koszulka męska, przylegająca do skóry tak, aby unaocznić atrakcyjny wygląd wysportowanego mężczyzny, z rękawami ¾. A więc koszulki longsleeve, to forma pośrednia między koszulką z długim rękawem i koszulką z krótszym rękawem. Oczywiście nie ma przeszkód żeby również była koszulką z aplikacjami. Modne ostatnimi czasy odcienie to niebieski, turkus i oczywiście tradycyjnie biel. Dżentelmeni troszeczkę mniej wysportowani powinni zastanowić się nad kupnem bluzki z rękawem, ale bardziej luźnej.

Jeżeli uzupełniamy braki w ubraniach dziecięcej lub też nastoletniej pociechy będziemy mogli wybierać pośród bardzo wielu deseni nie tylko jeżeli chodzi o kolorystykę. Dosyć mocno rozwijającą się częścią tego działu mody są koszulki z aplikacjami. Rzecz jasna wzory dobierane są do wieku latorośli.

Skoro już mamy ubranego tatusia oraz młodzież, pora zainteresować sięgarderobą mamy. Sukienki zostawimy na razie w spokoju. Jednako jak w przypadku reszty rodzinki, zainteresujemy się tylko górnymi częściami garderoby. Asortyment jest niesłychany! Najnowszym fasonem są tzw. koszulki nietoperze. Od razu uspokajam ekologów, żadne z tych przemiłych zwierząt nie ucierpiało :) Koszulka przypomina nietoperza frunącego – właśnie stąd ta oryginalna nazwa.