Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Wiosenne sprzątanie w garderobie

kobieta w bluzce
Wiosna nadchodzi pełną parą. Poranki są chłodnawe, ale w ciągu dnia już jest tak ciepło, że warto zastanowić się nad uzupełnieniem wiosennej garderoby. Weryfikację tego co założyć, a co z pewnością trzeba dokupić, nawet panowie powinni uczynić dokładnie teraz, jeszcze przed pełnią wiosny. Już za chwilę na resztę roku pożegnamy się z ciepłymi płaszczami, swetrami upatrzonymi w czasie zimy w Szczyrku, Zakopanem z motywami górskimi. I dobrze!

moda damska
Autor: HEPPIN.COM
Źródło: HEPPIN.COM
Nareszcie można pochwalić się szczupłą figurą pracowicie przecież budowaną na siłowni czy basenie. Oczywiście z modą w pierwszym odruchu kojarzone są panie ale nie zawsze jest to obecnie zasadą. Mężczyźni także uwielbiają się monie ubierać.

Chyba najbardziej na czasie są obecnie stylowe koszulki longsleeve, czyli powiedziawszy w taki sposób by niewtajemniczony człowiek mógł zrozumieć i nie miał konieczności spoglądać do słownika: jest to koszulka męska, przylegająca do skóry tak, aby unaocznić atrakcyjny wygląd wysportowanego mężczyzny, z rękawami ¾. A więc koszulki longsleeve, to forma pośrednia między koszulką z długim rękawem i koszulką z krótszym rękawem. Oczywiście nie ma przeszkód żeby również była koszulką z aplikacjami. Modne ostatnimi czasy odcienie to niebieski, turkus i oczywiście tradycyjnie biel. Dżentelmeni troszeczkę mniej wysportowani powinni zastanowić się nad kupnem bluzki z rękawem, ale bardziej luźnej.

Jeżeli uzupełniamy braki w ubraniach dziecięcej lub też nastoletniej pociechy będziemy mogli wybierać pośród bardzo wielu deseni nie tylko jeżeli chodzi o kolorystykę. Dosyć mocno rozwijającą się częścią tego działu mody są koszulki z aplikacjami. Rzecz jasna wzory dobierane są do wieku latorośli.

Skoro już mamy ubranego tatusia oraz młodzież, pora zainteresować sięgarderobą mamy. Sukienki zostawimy na razie w spokoju. Jednako jak w przypadku reszty rodzinki, zainteresujemy się tylko górnymi częściami garderoby. Asortyment jest niesłychany! Najnowszym fasonem są tzw. koszulki nietoperze. Od razu uspokajam ekologów, żadne z tych przemiłych zwierząt nie ucierpiało :) Koszulka przypomina nietoperza frunącego – właśnie stąd ta oryginalna nazwa.