Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Włoskie trendy aktualne w Polsce

Zakolanówki Gatta
O tym, iż moda pochodząca z Włoch jest szalenie rozpropagowana w Polsce dowodzić może najdobitniej fakt, że na półkach sklepowych nie brakuje odzieży wychodzącej od przeróżnych projektantów pochodzących z Włoch.
Jedną z marek, która w Polsce cieszy się dużym zainteresowaniem jest bez wątpienia Terranova. Jest to marka, której początki dotuje się na 61 rok, aczkolwiek właściwie firma na dobre dotarła do odbiorców dopiero w 1988 roku. Na samym początku swej działalności Terranova działała w głównej mierze na rynku odzieżowym Europy Zachodniej jak również w USA.

Dziś jednak dostrzega się znaczny wzrost zainteresowania Europą Wschodnią, która niesie w sobie olbrzymi potencjał. Znacznie korzysta na tym również Polska, w której nieustannie przybywa butików, które posiadają w swej ofercie odzież tej firmy. Na samym początku Terranova (dodatkowe info: ) była firmą, która była dedykowana tylko dla dorosłych klientów. Z czasem jednak, jak to bywa w przypadku wielu firm odzieżowych stworzono nowe kolekcje dedykowane do najmłodszych klientów.

Każda z nas znaczną uwagę zwraca na to, co nosi na swych nogach. Jednym z częstych wyborów, który nasuwa im się w pierwszym rzędzie są zakolanówki. Przede wszystkim lubią je kobiety młodsze, które są posiadaczkami długich nóg. Na takich nogach zakolanówki prezentują się najbardziej seksownie. Zakładane są przede wszystkim w okresach, gdy pogoda staje się chłodniejsza. Można je zakładać np. na rajstopy. Trochę mniej wygodne jest noszenie ich, gdy temperatury są nieco wyższe. Nie brakuje pań, które uważają, że zakolanówki świetnie współgrają ze spódniczkami. Mnóstwo z nich zakłada je od getrów, które też cieszą się olbrzymią wziętością.

Dosyć nietuzinkowym dodatkiem do damskiego stroju są kobiece różowe szpilki. Bardzo często są one zakładane przez kobiety młode, dla których kolor ten zdaje się być najbardziej odpowiedni. Różowe szpilki w dalszym ciągu są preferowane, chociaż spotkanie ich na ulicy nie jest już tak częste, jak jeszcze kilka lat temu. Bardzo możliwe jednak, że wraz z przyjściem kolejnego sezonu wiosennego znowuż powrócą do łask i znowuż będzie można podziwiać panie w tego rodzaju obuwiu.