Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Wspaniała biżuteria z sutaszu

Komplet biżuterii Kate&Kate
Od pewnego czasu popularna jest biżuteria produkowana ręcznie. Można znaleźć jej tyle typów, że naprawdę mamy w czym wybierać. To nieważne czy uwielbiamy biżuterię w stylu orientalnym, hippisowskim czy być może niezwykle eleganckie dodatki, na pewno znajdziemy coś dla siebie. Szczególne zainteresowanie w ostatnim sezonie budzą ozdoby, do których wykonania wykorzystuje się sutasz.

To pojęcie stosunkowo nowe. Sutasz to odpowiednio zapleciony warkocz nici, zwykle jedwabnych. Wykorzystywany jest do ozdabiania ubrań, lecz również biżuterii. Wymaga naturalnie konkretnych umiejętności. To ważne, aby każdy produkt wyglądał ładnie i schludnie. Odstające, strzępiące się nitki, nie są tym czego oczekujemy.

Biżuteria Diva - bransolety
Autor: Diva
Źródło: Diva

By dowiedzieć się, jaką popularnością cieszą się te wyroby wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową najprostsze hasło „biżuteria sutasz”. Odnajdziemy wiele sklepów i witryn artystów oferujących takie ozdoby. Ceny tego typu biżuterii kształtują się na poziomie cen każdej innej biżuterii ręcznie robionej. Wiadomo – takiego typu rękodzieło nie jest tanie, bo wymaga mnóstwo pracy i czasu. Jeżeli jednak chcemy mieć w swojej skrzyneczce z biżuterią coś pięknego i niepowtarzalnego to każda ozdoba z sutaszu będzie dla nas. Ciekawa oferta: .

Naturalnie, zwykle nie są to tylko sploty nitek. Do zrobienia wisiorów, bransoletek, kolii czy kolczyków używa się również kamieni szlachetnych, akrylowych, szkiełek, korali, metali i różnych innych materiałów standardowo dodawanych do biżuterii.

Dobrze jest poszukać czegoś pasującego. Jesli wiemy jaki element ozdobny chcemy kupić warto w sieci szukać konkretnie wpisując na przykład hasło „kolczyki sutasz”. Jeśli chodzi o kolczyki właśnie ich ogromną zaletą jest to, że ważą dużo mniej niż te wykonane z metalu. Przez to te z sutaszu mogą być większe, bardziej ozdobione niż robione z innych materiałów. Więcej na temat biżuterii: zobacz tu.

biżuteria
Autor: diva
Źródło: diva

Podobnie jest, gdy chodzi o bransoletki. Są estetyczne, możemy je dokładnie dobrać do stroju. Doskonale uzupełniają i ozdabiają proste stroje, zwracają uwagę i przyciągają wzrok. Jeżeli pragniemy wyszukać coś pasującego do nas wyszukajmy w internecie na przykład „bransoletki sutasz”, a z pewnością wynajdziemy wiele ładnych akcesoriów.

Warto uzupełniać stylizację biżuterią. Możemy tym sposobem ukazać nasz charakter i doskonale uzupełnić nawet prosty strój.