Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Współcześni panowie zwracają coraz większą uwagę na własny wygląd

mężczyzna
Nie sposób ukryć, że na obecną chwilę wizerunek ma niezmiernie duże znaczenie tak samo dla kobiet, jak i panów. Panowie zwracają coraz to większą atencję na to, jak się noszą i oddają temu więcej czasu. Bez wątpienia jest to wynikiem pojawiających się trendów, jakie znacznie wpisały się w upodobania współczesnych mężczyzn. Obecny podziw silnej, męskiej figury, zadbanego zarostu oraz casualowego stylu jest popularny nie wyłącznie przez kobiety.

golenie
Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com
By prawidłowo o siebie zatroszczyć się panowie stosują tylko dobrej jakości kosmetyki (zdecydowanie więcej odnajdziesz na tej stronie). Zwłaszcza tyczy się to pielęgnacji zarostu, który w nowoczesnych trendach jest symbolem męskości. Chcąc wobec tego odpowiednio zadbać o brodę warto zainwestować w solidnej jakości maszynki bądź kosmetyki do golenia. Pielęgnacja zarostu jest trudnym zajęciem, któremu trzeba poświęcić sporo czasu. Dobrze jest mieć pojęcie, iż żeby mieć naprawdę estetyczną brodę należy od samego początku użytkować z odpowiednich akcesoriów i narzędzi. W przeciągu lat przybory do golenia uległy licznym unowocześnieniom i bezproblemowo możemy dzisiaj wykorzystywać z elektrycznych maszynek. Jak się jednakże pokazuje nie sprawdzają się one w licznych wypadkach (bardzo przydatna strona, dobrze odwiedzić). Przy długiej, bujnej brodzie zdecydowanie lepiej sprawdzi się brzytwa do golenia, jaka pomoże nam przeprowadzać niesłychanie precyzyjne ruchy w szczególności przy goleniu zarostu na żuchwie. Bardzo podobnie wygląda sytuacja z przeciętnymi maszynkami, które powszechne były jeszcze kilkanaście lat temu. W rzeczywistości golenie maszynką na żyletki jest nadzwyczaj komfortowe i, co ciekawe, w nowoczesnej opinii świadczy o męskości.

broda
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Bez zastanowienia jest to fascynujący trend, jaki zyskuje ogromne zainteresowanie wśród mężczyzn. Nabywając męskie kosmetyki do golenia powinno się kierować uwagę na te, które mają właściwości pielęgnujące (-> poznaj więcej). Ma to pokaźne znaczenie szczególnie gdy mężczyzna nie nosi zarostu. Na innego rodzaju produkty będziemy kierować atencję w sytuacji, gdy pragniemy odpowiednio zadbać o brodę. Dla mnóstwa panów pielęgnacja zarostu jest ogromnie relewantna. Przeznaczają temu mnóstwo czasu, ponieważ zależy im na porządnym i modnym wyglądzie.