Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Współczynnik konwertowania, kontra google doubleclick – czyli, bannery a także reklamy, kontra przedsiębiorstwo wewnątrz sieci internetowej

oferty
Co to jest dokładnie współczynnik konwersji oraz w jakich przypadkach się go używa? Dlaczego jest tak ważne, aby każdy szanujący się przedsiębiorca wiedział o nim jak najbardziej dużo? A czym dokładnie jest google doubleclick oraz jakie posiada powiązanie z owym współczynnikiem? To wszystko bez najmniejszego problemiku odnajdziesz wewnątrz naszego nowego artykułu!

oferty
Autor: Anka Albrecht
Źródło: http://www.flickr.com
Na pytanie: Co to jest https://www.spegro.pl/: dokładnie współczynnik konwertowania? – w zasadzie znalezienie odpowiedzi nie bywa trudne. Ponad wszystko trzeba zaznaczyć, iż powinien poznać jego definicję każdziutki przedsiębiorca, który chce, lub już prowadzi własną działalność w sieci internetowej. Samiutki współczynnik konwersji, mamy możliwość również nazwać Wskaźnikiem konwersji, a więc mówiąc krótko – pokazuje on liczbę (za pomocą procencików), jak dużo person kliknęło nasz własny baner, reklamę, zakupiło produkt na naszej stronie i tak dalej. Mówiąc krótko pokazuje jak skuteczna jest dana stronka, albo jej reklama, czy też baner. Im wyższy wskaźnik, tym lepiej dlatego warto się dobrze nad tym zastanowić oraz zacząć działać!
Grupa pracowników firmy
Autor: Dick Thomas Johnson
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli mówimy o google doubleclick, to jest to przedsiębiorstwo, która zajmuje się dokładnie bannerami reklamowymi, oraz animacjami. Jest to firma komercyjna, którą w marcu dwa tysiące ósmego roku przejął napomknięty już nasz Wujcio Google.

Zadankiem Doubleclick bywa zbieranie informacji z odwiedzanych przez nas samych stronek i dopasowanie następnych reklam do naszych zainteresowań, przez bannery, które bywają w tamtym miejscu zamieszczane. Formalnie Doubleclick powstało od 1996 roku, w lipcu 2005 roczku została przejęta przez przedsiębiorstwo Hellman and Friedman.