Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Wybierz adidasy dla siebie, ponieważ w zasadzie każdy musi mieć we własnej szafie sportowe obuwie!

Stylizacja na karnawał, makijaż
Buty sportowe w swojej szafie musi mieć w zasadzie każdy. Nawet o ile każdego dnia biegasz w szpilkach to absolutnie na Twojej półce muszą znaleźć się minimum jedne, komfortowe buty.

Chodzi tu oczywiście o sztandarowe adidasy, które rewelacyjnie prezentują się do sportowego stroju, jak także do spódnicy. To jak będą one się prezentować zależne jest od Ciebie, bowiem de facto możesz zdziałać na ten temat cuda.
Stylizacja na karnawał, makijaż
Autor: Monika Jurczyk
Źródło: Joanna Czaczkowska
ogląd - zakupy
Autor: barnimages.com
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jeszcze takich butów w swojej szafie nie masz to chcielibyśmy Ci zaprezentować najatrakcyjniejsze modele, które prawdopodobnie w żadnym wypadku z mody nie wyjdą. Na pierwszy ogień idą buty Reebok CL Leather, jakie przeznaczone są jednocześnie dla pań, jak i dla facetów. Dostępnych jest kilka wersji kolorystycznych, jednakże czarne będą w najwyższym stopniu wielofunkcyjne. Doskonale sprawdzą się na letni wieczór lub jesienny spacer, także warto się w nie wyposażyć. Następny fascynujący i niemniej lubiany model to buty Adidas ZX, które da się nazwać jednymi z najwygodniejszych butów na świecie. Każdy kto lubi komfort musi je mieć. Są one przeznaczone w szczególności na letnią pogodę, ponieważ w przypadku deszczu szybko nam przemokną. Niemniej jednak dzięki właściwemu materiałowi znakomicie dopasowują się do stopy.
Ostatni model, który chcemy przedstawić to buty Nike Free 5.0

, które uda Ci się dostać w prawie każdym sklepie w internecie. To następny przykład tego, iż adidasy mogą być zarówno piękne, jak i wygodne. Nie wahaj się, tylko biegnij do sklepu!