Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Wybierz golenie jak prawdziwy mężczyzna, czyli gdzie znajdziemy najkorzystniejsze artykuły do golenia?

brzytwa
Telewizyjny bohater goli się w taki sposób jak robiono to dawniej, czyli brzytwą. Jednak to nie chęć upodobnienia się do gwiazd szklanego ekranu powoduje, że tradycyjny sposób golenia jest ciągle bardzo popularny wśród mężczyzn.

golenie
Autor: Raymond Bryson
Źródło: http://www.flickr.com
Atrybuty jak miseczka do golenia i brzytwa dovo sprawiają, że wielu mężczyznom przeszywają dreszcze. Chłód srebra i ostrze przy twarzy sprawiają, że nasze zmysły wkraczają na najwyższe obroty. Skupienia sięga zenitu, Szczególnie na początku, kiedy to o zacięcie się jest najprościej. Sztuką życia jest zamienienie zwykłych i rutynowych zachowań w mały rytuał. Niechaj golenie stanie się czymś więcej niż tylko mechanicznie wykonywanym ruchem ręki.

Gdzie znajdziemy najlepsze akcesoria?

Na rynku kupimy dużo dodatków do efektywnego golenia. Na pierwszy rzut oka ilość pozycji i rodzajów, chociażby pozornie zwykłej brzytwy, może przytłaczać. W życiu opłaca się czerpać z niego tyle, ile jesteśmy w stanie. Podobnie sprawa ma się z goleniem, tą z pozoru zwykłą i rutynową dla wielu czynnością. Aby dostać 100% należy postawić na wygodne i sprawdzone wyroby, jedną z najlepszych firm jest taylor of bond street. W ich ofercie znajdują się nie jedynie sprzęt do golenia ale również żele do ciała, perfumy oraz buty. Taylor bond street to zestawienie sprawdzonych i przyjemnych dla ciała kosmetyków. Miłym uzupełnieniem strony internetowej wspomnianej firmy są
golenie
Autor: Post Memes
Źródło: http://www.flickr.com

porady, doskonałe szczególnie dla amatorów, jak powinniśmy golić się za pomocą brzytwy.

Spróbuj czegoś nowego!

Aby utrzymać pracę mózgu na właściwym poziomie opłaca się co pewien czas próbować zrobić coś nowego. Jedni skaczą na bungee, kolejni będą nurkować, Ty z kolei zacznij od czegoś mniejszego lecz zarazem bardzo ekscytującego. Zrób to, o czym skrycie marzy wielu mężczyzn, niestety każdy jest w stanie się na to zdecydować. Podstawowy zestaw to miseczka do golenia, brzytwa dovo oraz pianka – prawda, że to nie dużo? A będzie w stanie zmienić Twoje podejście na resztę dnia.