Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Wygodne ubrania w czasie ciąży

images
Co najlepiej zakładać gdy jest się ciąży? Wydaje się, że początkowo nie ma powodu do zmartwień, bo to, że jesteś w ciąży jeszcze nie widać, lecz już w czwartym, piątym miesiącu ulega to zmianom. Twoje ubrania stają się za ciasne. Dodatkowo, twoja sylwetka szybko ulega zmianie do tego stopnia, że nie wystarczy już zwyczajnie kupować luźniejszych ubrań.

Autor: Image Experts
Większość kobiet nie może, ot tak, zmienić zawartości swojej szafy, warto, więc kupować rozsądnie, a to oznacza, że ciuchy zakupione, gdy jesteś w ciąży będą ci służyć również, jak już będziesz mamą.Najistotniejsze i warte zauważenia jest to, iż nie zawsze musisz kupować zupełnie nowe ubrania. Zwyczajnie możesz kupować ciuchy w serwisach internetowych czy second-handach (na www pełna oferta). W takich sklepach nie ma tylko jednych typów ubrań, więc trafisz tam na ogrodniczki i spodnie z regulowaną talią, tuniki i sukienki ciążowe. Bądź gotowa na długie poszukiwania, ponieważ czasami, żeby znaleźć coś niebanalnego potrzeba Ci dużo czasu. A i wtedy nie możesz być pewna, czy znajdziesz to, czego szukasz. Niezawodnym pomysłem, praktykowanym od lat przez kobiety w ciąży jest przeglądanie szaf koleżanek. Mogą kryć się tam fajne, pięknie wyglądające ciuchy, które zostały kupione podczas własnej ciąży. W zależności, jak wyglądają Twoje relacje z daną koleżanką – możesz otrzymać je w prezencie lub po prostu odkupić za przyzwoitą cenę. A czy warto inwestować w specjalne, przeznaczone dla nas, ubrania?

Autor: MKM
Odpowiedź jest jak najbardziej twierdząca. Dziś ubrania ciążowe to szyte z solidnych materiałów dobre jakościowo rzeczy. Wiele marek zabiega, żeby szyć modne wzory, więc możesz być pewna, że kupisz interesujący ciuch zgodny z najnowszymi trendami, jednocześnie oferowane jest wiele stylów, na dowolna okazję i każda figurę. Jest oczywiście jeden problem: pieniądze. zawsze ich brak, jednak jest wyjście, gdyż po narodzinach dziecka możesz zaoferować ciuchy na popularnych portalach aukcyjnych.
Podsumowując, należy przyznać, że kobieta w ciąży ma duży wybór, w co się ubrać. Zawsze jednak pozostaje kwestia finansowa i to, czy preferujemy nowe ubrania, specjalne ubrania czy może używane? Nie jest ważne, jaką podejmiemy decyzję, gdyż najistotniejszy fakt jest taki, że powinnaś ubierać się tak, jak ci wygodnie. Moda jest ważna, ale najistotniejsze jest twoje samopoczucie.
Źródło: http://www.scand-all.pl/