Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Wyjątkowe właściwości odzieży skórzanej.

Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13
Rzeczy skórzane cieszą się niebywałą popularnością od setek lat. Pozyskiwane z powłok ciała hodowlanych i dzikich zwierząt, wykorzystywane są do wyrobów kurtek, portmonetek, szelek, rękawic, foteli samochodowych, oraz w nowoczesnej technologii i architekturze do wykańczania wnętrz. Skóra jest niezwykle plastyczna i delikatna, a zarazem wytrzymałym i odpornym na zniszczenia. Najpopularniejszą galanterię produkuje marka Wittchen, a sklep wittchen cieszy się ogromnym zainteresowaniem oraz wzięciem spośród fanów wyrobów skórzanych.
kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

Kilka słów o produktach Wittchen.

O wyjątkowych właściwościach wyrobów firmy Wittchen wiadomo od ponad dziesięciu lat. Ta polska firma powstała trzynaście lat temu za sprawą Jędrzeja Wittchena który, wraz z producentami z dalekiego wschodu sprowadził na rynek startową kolekcję galanterii skórzanej Italy. Od ponad 20 lat firma wypuściła na rynek setki serii cieszących siębardzo dużą renomą i wzięciem, a ze spółki z z o. o. stała się spółką S.A.

Co oferuje Marka Wittchen?

Pomimo tego, że co roku zmianie ulegają style w modzie, pewne produkty są nieśmiertelne i pozostają zawsze na czasie. Takim przykładem płaszcze wittchen . Doskonałe deszczowe dni, skutecznie zabezpieczą nas przed chodem i deszczem. Z wyjątkiem przyjemności z noszenia są bardzo dokładnie uszyte, a najlepsza jakość skór cielęcych sprawia, że kurtki te będą idealną inwestycją na wiele lat. Na coraz chłodniejsze polskie zimy polecamy torebki wittchen , wśród różnych fasonów, krojów i kolorów z pewnością każda z Pan znajdzie swój indywidualny styl.

kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

Elementy skórzane są ponadczasowe, wie o tym każdy, kto ma w swojej szafie przynajmniej jeden skórzany element garderoby, taki jak kurtkę czy płaszcz wykonany z dobrej gatunkowo skóry. Nie musimy się przejmować tym co jest modne i chwilowymi trendami a przyjemność noszenia jest dużo większy niż noszenie innego materiału. Dodatki i odzież skórzana dostosowuje się do właściciela podobnie jak druga skóra i sprawia, że płaszcz czy kurtka jest czymś więcej niż zwyczajną odzieżą. Galanteria wykonana ze skóry takie jak portmonetki czy paski na pewno będą idealnym i ponadczasowym prezentem.

Źródło: domodi