Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Wymazywanie zmarszczek z wykorzystaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego

Dojrzała kobieta
Multum kobiet korzysta dzisiaj z różnorodnych zabiegów proponowanych przez gabinety medycyny estetycznej, gdyż zabiegi te mają dużo wartościowych właściwości dla naszej urody. Pomagają uwydatnić atuty urody i zarazem ukryć mnogość jej mankamentów.

modna kobieta
Autor: Lwp Kommunikáció
Źródło: http://www.flickr.com
Z wiekiem nasza skóra zdoła tracić na jędrności, pojawiają się też pierwsze zmarszczki, dlatego mnóstwo kobiet decyduje się na przykład na profesjonalne usuwanie zmarszczek warszawa. Więcej na . Likwidowanie zmarszczek to zabieg, który wolno zdziałać z wykorzystaniem botoksu lub kwasu hialuronowego. Z pewnością wskazane jest dowiedzieć się na czym polegają obie metody oraz kiedy są one stosowane.

Botoks – botoks wrocław – to preparat, który na ogół jest stosowany do wygładzania zmarszczek, jest to także znakomity zabieg profilaktyczny mający na celu zapobieganie pojawianiu się zmarszczek, dlatego w wielu przypadkach botoks wykorzystuje się nawet u osób po 25 roku życia. Rezultaty zabiegów z użyciem botoksu utrzymują się około 3-4 miesiące, wobec tego zabieg ten wypada regularnie powtarzać. Jeżeli decydujesz się na botoks warszawa to bezsprzecznie zabieg – (www.medicalbeauty-eu.pl) – musisz zrealizować w fachowym gabinecie u wykwalifikowanego specjalisty, albowiem nieprawidłowe zastosowanie botoksu może wywołać mniej czy też bardziej spore skutki uboczne, wskutek tego przed zrealizowaniem zabiegu z użyciem botoksu upewnij się, iż doktor ma doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje. Więcej na hialuronowy jest stosowany przeważnie w mezoterapii twarzy, dzięki czemu skóra zostaje dobrze nawodniona oraz aktywowana do odnawiania. Zabieg ten wykonuje się przynajmniej w czterech do sześciu seriach, należy go powtarzać około co 4-6 miesięcy. Chociaż kwas hialuronowy warszawa również jest stosowany w celu usuwania zmarszczek i modelowania rysów twarzy, efekt jest o wiele trwalszy niż w przypadku użycia botoksu, bo może utrzymywać się nawet do 12 miesięcy. Czytaj też

Trudno powiedzieć czy usuwanie zmarszczek będzie lepsze przy użyciu botoksu czy kwasu hialuronowego. Z pewnością istotna jest opinia doktora oraz także kondycja skóry pacjenta, wskutek tego przed poddaniem się jakiemukolwiek zabiegowi z pewnością musisz skonsultować się z fachowcem.