Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Wymazywanie zmarszczek z wykorzystaniem botoksu oraz kwasu hialuronowego

Dojrzała kobieta
Multum kobiet korzysta dzisiaj z różnorodnych zabiegów proponowanych przez gabinety medycyny estetycznej, gdyż zabiegi te mają dużo wartościowych właściwości dla naszej urody. Pomagają uwydatnić atuty urody i zarazem ukryć mnogość jej mankamentów.

modna kobieta
Autor: Lwp Kommunikáció
Źródło: http://www.flickr.com
Z wiekiem nasza skóra zdoła tracić na jędrności, pojawiają się też pierwsze zmarszczki, dlatego mnóstwo kobiet decyduje się na przykład na profesjonalne usuwanie zmarszczek warszawa. Więcej na http://bezzmarszczek.com.pl/usuwanie-zmarszczek.html. Likwidowanie zmarszczek to zabieg, który wolno zdziałać z wykorzystaniem botoksu lub kwasu hialuronowego. Z pewnością wskazane jest dowiedzieć się na czym polegają obie metody oraz kiedy są one stosowane.

Botoks to preparat, który na ogół jest stosowany do wygładzania zmarszczek, jest to także znakomity zabieg profilaktyczny mający na celu zapobieganie pojawianiu się zmarszczek, dlatego w wielu przypadkach botoks wykorzystuje się nawet u osób po 25 roku życia. Rezultaty zabiegów z użyciem botoksu utrzymują się około 3-4 miesiące, wobec tego zabieg ten wypada regularnie powtarzać. Jeżeli decydujesz się na botoks warszawa to bezsprzecznie zabieg musisz zrealizować w fachowym gabinecie u wykwalifikowanego specjalisty, albowiem nieprawidłowe zastosowanie botoksu może wywołać mniej czy też bardziej spore skutki uboczne, wskutek tego przed zrealizowaniem zabiegu z użyciem botoksu upewnij się, iż doktor ma doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje. Więcej na bezzmarszczek.com.pl.

Kwas hialuronowy jest stosowany przeważnie w mezoterapii twarzy, dzięki czemu skóra zostaje dobrze nawodniona oraz aktywowana do odnawiania. Zabieg ten wykonuje się przynajmniej w czterech do sześciu seriach, należy go powtarzać około co 4-6 miesięcy. Chociaż kwas hialuronowy warszawa również jest stosowany w celu usuwania zmarszczek i modelowania rysów twarzy, efekt jest o wiele trwalszy niż w przypadku użycia botoksu, bo może utrzymywać się nawet do 12 miesięcy. Czytaj też http://bezzmarszczek.com.pl/oferta-botoks-warszawa-beautymed.html

Trudno powiedzieć czy usuwanie zmarszczek będzie lepsze przy użyciu botoksu czy kwasu hialuronowego. Z pewnością istotna jest opinia doktora oraz także kondycja skóry pacjenta, wskutek tego przed poddaniem się jakiemukolwiek zabiegowi z pewnością musisz skonsultować się z fachowcem.