Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Z jakiego powodu trzydziestolatki uwielbiają kupować torby, a zakupy najczęściej robią w świetnie zaopatrzonych slepach

torebka
Każda kobieta, która lubi szykownie się ubrać, chce, aby w jej garderobie, oprócz modnych spódnic albo czółenek, znalazły się także torebki w najróżniejszych kolorach i gabarytach. Nie bez znaczenia jest też ich fason, bo co spodoba się nastolatce, tego najprawdopodobniej nie wybierze żadna siedemdziesięciolatka. Jak zdążyliśmy zauważyć, wiek zupełnie nie gasi zakupowego zapału – zarówno matki, jak i wnuczki z wielką radością udają się do sklepów z galanterią skórzaną.

torebka damska
Źródło: flickr.com
Torba jest niejako atrybutem kobiecości – w końcu w mniej bądź bardziej przepastnych kieszeniach są schowane prawdziwe kobiece czy dziewczęce skarby: od najzwyklejszych, ale użytecznych chusteczek rozpoczynając, a na kosztownych szminkach kończąc. Jednym zdaniem, bez torby właściwe żadna dama, czy to wdowa, czy singielka, nie wychodzi z domu. Trochę inaczej przedstawiana sprawa wygląda w przypadku tych przedstawicielek płci pięknej, które piastują dyrektorskie stanowiska. Tu wygląd bywa priorytetem.

Dlatego bizneswomen nawet nie planują oszczędzać na zakupach. Podczas oglądania sklepowych witryn ich wzrok zazwyczaj pada na aktówki damskie (sprawdź różne modele), wykonane oczywiście ze skóry wysokiego gatunku. Przekonajmy się, na co panie zwracają baczną uwagę przy wyborze najlepszego modelu. Aktówki damskie są obecnie dostępne w wielu kolorach, zatem czterdziestolatki coraz częściej rezygnują z głębokiej czerni na rzecz odważnej czerwieni, która zwraca uwagę wszystkich współpracowniczek. Oprócz nietuzinkowego koloru liczy się również funkcjonalność, więc aktówka musi bez dwóch zdań posiadać przynajmniej dwie kieszenie zamykane na suwak i rzecz jasna mieścić parę pękatych teczek rozmiaru A4.

torebka
Autor: HimmelrichPR
Źródło: http://www.flickr.com
Najbardziej praktyczne są dwa nieduże uchwyty, lecz dłuższy pasek na ramię także jest przydatny. Dla dam liczy się przede wszystkim bogaty wybór, z tego powodu z nieskrywaną przyjemnością kupowałyby w… hurtowniach. Liczba dostępnych fasonów bywa w takich miejscach imponująca. Taka hurtownia torebek skórzanych proponuje swój asortyment przede wszystkim butikom, ale znajdziemy na obszarze Polski i takie lokale, które obsługują również klientów indywidualnych. A jeżeli któraś z przedstawicielek płci pięknej planuje odwiedzić takie miejsce, to koniecznie musi zarezerwować kilka godzin, ponieważ dokonanie właściwego wyboru do prostych zadań z pewnością nie będzie należało.