Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Z jakiego prezentu mężczyzna ucieszy się najbardziej

maszynka
Nie wiesz, jaki jest najlepszy podarek dla faceta? Sprawa okazuje się łatwa: porządny zestaw do golenia, który spowoduje, że ta codzienna czynność będzie zapewniała mu wiele satysfakcji. Najlepiej jest samodzielnie złożyć taki zestaw.

Nie wiesz, jaki jest idealny upominek dla pana? Odpowiedź jest bardzo prosta: dobry zestaw do golenia, który uczyni, że ta poranna czynność będzie gwarantowała facetowi dużo satysfakcji. Dobrze na własną rękę skomponować taki pakiet.

O ile chcesz dać mu jakieś babskie kremy do twarzy, zapomnij. Oto podstawowe akcesoria, które każdy mężczyzna powinien posiadać w swoim pakiecie do golenia:

brzytwa do golenia
Źródło: flickr.com

Brzytwa do golenia – zgadza się, ostra metalowa brzytwa. Facet nie stosuje nożyków dla dam. Nawet jeśli twój mąż nigdy nie miał w ręku prawdziwego ostrza, z pewnością błyskawicznie się nauczy, jak to robić. To może okazać się dla niego rewelacyjnym doświadczeniem, który przeniesie go w czasie, do wieków, kiedy faceci golili się zaostrzonymi kawałkami żelaza.

W ten sposób codzienne strzyżenie zarostu wyewoluuje w świetny rytuał, który przyniesie golącemu moc na cały dzień. Brzytwa do golenia w dłoni przynosi poczucie mocy, a także kontroli, bo podczas golenia powinno się bardzo uważać. Codzienne golenie wyuczy go zręczności i odwagi. Taka brzytwa to coś, co powinien posiadać każdy facet, który lubi poczuć łączność ze swoimi ojcami.

W sytuacji, gdy jednak twój mąż lęka się dzierżyć w garści ostrze, zastępczą opcją jest maszynka na żyletki. Twój mężczyzna nie powinien stosować jednorazowych ostrz, które są mało wydajne przy goleniu. Maszynka na żyletki pozwala na wymianę stępiałych żyletek i wsadzenie tam ostrych.

maszynka
Źródło: flickr.com

Do zestawu dla faceta dodaj koniecznie markową wodę kolońską oraz kremy męskie. Olewaj wszelkie aromaty, które pasują raczej do kobiety. kosmetyków (polecamy adres tej strony) powinien pachnieć siłą i konsekwencją, a więc spraw mu konkretny zapach. Poza tym kup jeszcze: strona płyn po goleniu o tym samym aromacie, żeby dobrze pasował do wody kolońskiej. Żeby rany, które robią się w trakcie golenia błyskawicznie się goiły, możesz do zestawu dodać także ałun, substancję, która efektywnie zatrzymuje krwawienie.

Źródło: facetaria.pl