Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Z jakiego prezentu mężczyzna ucieszy się najbardziej

maszynka
Nie wiesz, jaki jest idealny upominek dla pana? Odpowiedź jest bardzo prosta: dobry zestaw do golenia, który uczyni, że ta poranna czynność będzie gwarantowała facetowi dużo satysfakcji. Dobrze na własną rękę skomponować taki pakiet.

O ile chcesz dać mu jakieś babskie kremy do twarzy, zapomnij. Oto podstawowe akcesoria, które każdy mężczyzna powinien posiadać w swoim pakiecie do golenia:

brzytwa do golenia
Źródło: flickr.com

Brzytwa do golenia – zgadza się, ostra metalowa brzytwa. Facet nie stosuje nożyków dla dam. Nawet jeśli twój mąż nigdy nie miał w ręku prawdziwego ostrza, z pewnością błyskawicznie się nauczy, jak to robić. To może okazać się dla niego rewelacyjnym doświadczeniem, który przeniesie go w czasie, do wieków, kiedy faceci golili się zaostrzonymi kawałkami żelaza.

W ten sposób codzienne strzyżenie zarostu wyewoluuje w świetny rytuał, który przyniesie golącemu moc na cały dzień. Brzytwa do golenia w dłoni przynosi poczucie mocy, a także kontroli, bo podczas golenia powinno się bardzo uważać. Codzienne golenie wyuczy go zręczności i odwagi. Taka brzytwa to coś, co powinien posiadać każdy facet, który lubi poczuć łączność ze swoimi ojcami.

W sytuacji, gdy jednak twój mąż lęka się dzierżyć w garści ostrze, zastępczą opcją jest maszynka na żyletki. Twój mężczyzna nie powinien stosować jednorazowych ostrz, które są mało wydajne przy goleniu. Maszynka na żyletki pozwala na wymianę stępiałych żyletek i wsadzenie tam ostrych.

maszynka
Źródło: flickr.com

Do zestawu dla faceta dodaj koniecznie markową wodę kolońską oraz kremy męskie. Olewaj wszelkie aromaty, które pasują raczej do kobiety. Facet powinien pachnieć siłą i konsekwencją, a więc spraw mu konkretny zapach. Poza tym kup jeszcze płyn po goleniu o tym samym aromacie, żeby dobrze pasował do wody kolońskiej. Żeby rany, które robią się w trakcie golenia błyskawicznie się goiły, możesz do zestawu dodać także ałun, substancję, która efektywnie zatrzymuje krwawienie. tym kup jeszcze: strona kosmetyków (polecamy adres tej strony)

Źródło: facetaria.pl