Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: zabieg

zabieg

Zabiegi dermatologiczne na twarz

palomar
Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.

Zabiegi medycyny estetycznej dla każdego

wellderm - logo
Obecnie istnieje wiele możliwości, żeby skorygować niedoskonałości naszego wyglądu. Medycyna estetyczna postępuje niezwykle szybko i zapewnia nam ogromną ilość wszelkiego typu zabiegów umożliwiających poprawienie stanu skóry, usunąć różnego typu niedoskonałości czy poprawić to co się nam nie podoba. Zabiegi te są dość drogie, lecz nie mają zazwyczaj niebotycznych cen i możemy sobie na nie pozwolić.

Odmłódź się z Wellderm

dermatologia, skóra
Wellderm to niezwykłe Centrum mające w swojej ofercie bardzo szeroki zakres zabiegów z dziedzin: medycyna estetyczna, dermatologia estetyczna i dermatochirurgia. Prócz tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się bogata oferta zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Mezoterapia bezigłowa pozwala bardzo szybko i bezinwazyjnie dostarczyć skórze niezbędnych substancji odżywczych. Do tego celu wykorzystywane jest zjawisko elektroporacji, polegające na zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych. Dzięki temu substancje aktywne mogą być bez trudności i natychmiastowo dostarczone w głąb skóry.

Antyoksydanty – nasi wakacyjni sprzymierzeńcy

Dermabrazja laserowa
Brak jędrności, nierównomierny koloryt, wypryski i nowe zmarszczki – zła kondycja skóry dziwi, zwłaszcza w wakacje, kiedy z reguły odpoczywamy i powinniśmy wyglądać tylko lepiej. Ale skóra wcale nie ma urlopu – latem na skutek kontaktu ze słońcem walczy ze stresem oksydacyjnym, wywołanym przez zmasowany atak groźnych dla zdrowia wolnych rodników. Można z tym walczyć – wystarczy sięgnąć po potężną broń – antyoksydanty oraz zabiegi jak peeling kawitacyjny.

Doskonale gładkie ciało, czyli depilacja laserowa jest naprawdę skuteczna? Sporo opinii w tej kwestii

gładkie nogi
W ciągu wielu lat naprawdę istotnym zmianom podlegał ideał kobiecej sylwetki. Panowie raz wzdychali do wyraźnie szczupłych, raz dużo bardziej puszystych kobiet. Zmiany dotyczyły też kwestii owłosienia na damskim ciele. Dzisiaj żadna nowoczesna pani nie jest w stanie wyobrazić sobie nawet, aby jej łydki czy pachy pokryte były włosami. Sposobów depilacji jest wiele. Najlepsze efekty zapewnia laser.

Piękną być

usta
Powiększanie warg kwasem hialuronowym jest ostatnimi czasy coraz to bardziej modne. Usta to jeden z istotniejszych fragmentów kobiecej buzi, a również ciała, gdzie pełne wargi uważane są za bardziej interesujące oraz kuszące. Zabieg zwiększania warg trwa ok. 30 minut, jest praktycznie bezbolesny i zawsze stosuje się go w znieczuleniu punktowym.

Godne powitanie nowego roku

images
Masz już plany na Sylwestra? Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na szaloną noc w klubie, koncert na otwartym powietrzu, czy skromną domową imprezę w gronie najbliższych, powinnaś już dziś pomyśleć o tym, jak dobrze wyglądać w tę niezwykłą noc. Zamiast tygodni już wkrótce będziemy odliczać dni, więc warto poznać możliwości, jakie daje medycyna estetyczna.

Na jakiego rodzaju zabiegi upiększające zazwyczaj decydują się panie po sześćdziesiątce i te tuż po dwudziestce

kobieta
Nastolatki, a nawet i trzynastolatki, z dużą niecierpliwością czekają na 18-ste urodziny. I pomimo tego że nasze prawo zabrania młodocianym osobom spożywania alkoholu, to jednakże bodajże nikt nie jest w stanie zakazać podlotkowi zamawiania kosmetyków do makijażu i ich używania. Tymczasem panie po sześćdziesiątce, a nawet i młodsze, z wielką ochotą cofnęłyby czas, aby tylko wyglądać młodziej i atrakcyjniej.

Gdzie wstawić implanty uzębienia we Wrocławiu

images
Piękne i zdrowe zęby, to ważny atrybut naszego wizerunku. Wspaniały uśmiech niezaprzeczalnie dodaje roku i wzmaga nasze poczucie pewności, ułatwiając zdobycie sympatii i przychylności rozmówcy. Jeśli jednak mamy problem z idealnym uśmiechem, z pomocą przychodzi implantologia. Jest to obecnie najbardziej polecana metoda uzupełnienia brakujących zębów.

Czy powiemy kto prowadzi gabinet medycyny estetycznej Koszalin?

medycyna estetyczna
Każdy chce, by jego ciało przedstawiało się w właściwy sposób, tak żeby mieć gwarancję, że będzie ono idealne z wyznacznikiem aktualnej mody. Przez to coraz częściej chodzimy na fitness, na różnorakie zabiegi kosmetyczne, lecz niestety czasami to za mało i nasze ciało nie prezentuje się tak jak byśmy chcieli. Wtenczas z pomocą może nam przyjść medycyna estetyczna Annopol proponuje odpowiednich ekspertów w tej dziedzinie, którzy będą mogli zająć się każdą częścią naszego ciała, tak by przedstawiała się ona dokładnie tak, jak to sobie zaplanowaliśmy.

Jakiego rodzaju zabiegi przeprowadzane są w gabinetach kosmetycznych

u kosmetyczki
Każda pani pragnie wyglądać pięknie i młodo. Troszczy się o swoją urodę w domowym zaciszu, stosując najróżniejsze kremy, maseczki, balsamy. W wielu wypadkach jednak przeprowadzane w domuzabiegi mające charakter pielęgnacyjny to za mało, wówczas z pomocą przychodzą gabinety kosmetyczne, w których można wykonać profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne.