Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: zabiegi kosmetyczne

zabiegi kosmetyczne

Ostempluj swoje zmarszczki

peeling
Spowolnić proces starzenia się skóry wokół tak delikatnych obszarów, jak oczy czy usta to prawdziwe wyzwanie dla specjalistów medycyny estetycznej. Centrum WellDerm jako pierwsze w Polsce wprowadziło zabieg „stemplowania”, który bezinwazyjnie i skutecznie wygładza zmarszczki. Rewitalizacja twarzy w kilka zabiegów!

W jakie miejsce się udać, żeby trochę zmniejszyć niedoskonałości swojej urody

Świetna prezencja bywa nie tylko pragnieniem nastolatek, ale także kobiet w każdym, nawet tym późnym wieku. O tym, że zgrabna figura może uczynić cuda, przekonała się już niejedna strojnisia. Z tym większym niepokojem patrzą panie na nawet najdrobniejsze defekty, które szpecą ich wizerunek. Na pewno gros czterdziestolatek pozbyłoby się niepotrzebnych paru kilogramów – to całkiem oczywista rzecz. Jednak w grę wchodzą również mniej widoczne, a równocześnie słabe punkty naszej aparycji.

Zabiegi przeprowadzane w gabinetach kosmetycznych, jakie mogą pomóc osobom nadmiernie się pocącym.

kosmetyczka

Osoby, jakie się mocno pocą na pewno przyznają, że to wstydliwa przypadłość. Wyjątkowo uciążliwa podczas pory letniej. Będzie odczuwać bowiem bezustannie dyskomfort. Niestety, podczas gdy chodzi o nadpotliwość to będzie to zazwyczaj przypadłość spowodowana czynnikami genetycznymi.

Które zabiegi pielęgnacyjne będą odpowiednie dla naszego ciała

uroda
W perfekcyjnym świecie masz dostatecznie dużo czasu na odpoczynek i uprawianie sportu. Twoja skóra, ciało funkcjonują i wyglądają doskonale. Jesteś kwintesencją kobiecości. Bajka? Niestety, często okazuje się, że tak… Złe samopoczucie z powodu dodatkowych kilogramów, zły stan skóry i… zły nastrój – to następstwa naszego zabiegania . W tej sytuacji masz dwa wyjścia, albo zaakceptować siebie, albo wziąć się do pracy nad sobą. Nonsens, budzić się codziennie rano i myśleć o kilogramach. Trzeba działać!