Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Zachęcający okres sklepowych wyprzedaży

kobieta z dużą ilością toreb
Kupowanie dla części pań, to coś więcej niż tylko chwila słabości. Wiadomo, że nowe buty sprawiają nam przyjemność. 50, 70% – to wszystko zaczarowane liczby, które wabią. Dobrze jednak głównie w takich sytuacjach posłuchać głosu rozsądku.

kobieta z dużą ilością toreb
Źródło: flickr.com
Wyprzedaże mogą dać szansę wypełnienia tych słynnych braków w szafie. Najlepsze dzieją się zawsze zimową porą, tuż po świętach i latem, przed wakacjami. Zawsze w tych terminach tłumy szturmują centra handlowe ze zdwojoną mocą. Mimo że to może wydawać się bezsensowne, warto wypracować idealną strategię działań na ten zakupowy czas.

Mądre zakupy

Serwisy odzieżowe zwykle podsuwają koncepcje i zamieszczają aktualne ubrania modnych sieciówek. Jeżeli pojawiają się swetry damskie Mango, najlepiej upatrzeć sobie wymarzone modele i tylko po nie udać się na promocji. Z reguły w promocji najlepiej kupić to, czego faktycznie potrzebujemy w tym sezonie. Okrycia wierzchnie, czyli ciepłe kurtki starajmy się kupić właśnie wtedy – to prawdziwa oszczędność.

Identyczna sytuacja jest z obuwiem: buty H&M w czasie wyprzedaży są zwykle 50% tańsze, a to już prawdziwa okazja. W letniej porze można zaplanować zakup nowego stroju kąpielowego, a w dodatku można wypełnić szafę pełną gamą sukienek (polecamy sukienki dresowe damskie od Longfashion) na całe wakacje.

wyprzedaże
Autor: wyprzedaże
Źródło: flickr.com

Czas największych łupów

Początek wyprzedaży jest zawsze pełen przygód. Wybór naprawdę jeszcze jest największy i jest nadzieja, że wymarzone spodnie damskie H&M uda nam się kupić w swoim rozmiarze. Z kolei koniec wyprzedaży to wyjątkowe okazje. Właśnie w tym czasie można kupić płaszcz nawet 3 razy taniej. Kłopotem z reguły są tłumy, robiące bałagan w sklepach.

Zdarzają się energiczne klientki, wyrywające sobie wcześniej upatrzone łupy. Tego nie da się uniknąć w centrach handlowych, stąd też warto pamiętać o zakupach w Sieci. Tam często promocje trwają cały rok, jednak oczywiście działają też w tym typowym czasie. Jeśli potrzebujemy upatrzonej torebki Deichmann, warto przeszukać internetowe sklepy i zamiast stać w kolejkach, kupić ją prosto do domu.