Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Zakup pierścionka zaręczynowego

Kolczyki, które są ręcznie robione
Zaręczyny są bardzo ważnym momentem dla każdej pary. Są w pewnym sensie wstępem do wspólnego życia, które będzie przypieczętowane ślubem. Aktualnie sporo par decyduje się na nadanie temu momentowi specjalnej oprawy. Wybiera się specjalną datę, często będącą rocznicą ważnych dni dla pary.

Oświadczyny w wielu przypadkach aranżowane są jedynie przez mężczyznę, dla kobiety są natomiast zaskoczeniem. Do mężczyzny więc należy przygotowanie całej oprawy i dopracowanie szczegółów. Najczęściej oświadczyny łączą się z kupieniem partnerce pierścionka zaręczynowego. Wybór tego elementu zazwyczaj zależy od mężczyzn, którzy poszukują pomocy w rozmaitych źródłach. Nabywane są pierścionki – jesteśmy tutaj – z perłą, z kamieniami szlachetnymi i z rozmaitych metali. Przykładowo w ostatnim czasie modne są produkty wykonane z białego złota. Wciąż chętnie wybierane są także pierścionki utrzymane w starym stylu, z różnorodnymi kamieniami.
Biżuteria Vogue Temptation od divy
Autor: diva
Źródło: diva

Sieciowe sklepy z biżuterią
Pomysł, jaki od razu nasuwa się wielu mężczyznom szukającym pierścionka zaręczynowego, to udanie się do popularnego sklepu o charakterze sieciowym, jaki można znaleźć we wszystkich galerii handlowych. W takich miejscach kuszą jasno oświetlone wystawy i bogaty, atrakcyjny asortyment. Różnorodne bransoletki z kamieniami, ze złota i srebra, przyciągają wzrok gości galerii handlowych w dużych miastach. Z kupnem pierścionka w takim miejscu zwykle wiąże się możliwość otrzymania fachowej porady, jednak pracownicy nie są tam tak fachowo wykształceni jak jubilerzy we własnych zakładach. Ceny natomiast bywają bardzo wygórowane, co często jest przeszkodą dla przeciętnego klienta.

Internet
Natomiast dla panów, którzy na co dzień często korzystają z komputera i Internetu, automatycznym rozwiązaniem w obliczu chęci oświadczenia się będzie wdrożenie poszukiwań pierścionka na stronach internetowych. Różnego rodzaju serwisy aukcyjne i ogłoszeniowe kuszą niskimi cenami tak biżuterii nowej, jak i używanej. Pierścionki i kolczyki z kryształami pojawiają się tam w dużych ilościach i szerokim wyborze. Taki sposób kupna wiąże się jednak z pewnym ryzykiem, powinno się więc bardzo dokładnie sprawdzać sprzedającego pod kątem uczciwości. Można jednak tą drogą znaleźć naprawdę korzystną ofertę.