Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Zapoznaj się z zabiegami medycyny estetycznej, które musisz mieć na względzie

images
Każda pani chciałaby ładnie się prezentować. Jeśli od pewnego czasu najchętniej nie patrzyłabyś w stronę lustra, gdyż coraz więcej mankamentów urody zaczęło ci przeszkadzać, może czas rozważyć zabiegi medycyny estetycznej. Są coraz bardziej popularne, gdyż dają rewelacyjne rezultaty i pozwalają znowu poczuć się dobrze w swoim ciele.

Dr hab. N. med. Maciej Kielar
Autor: Medicover
Źródło: Medicover

Jednym z wyjątkowo rekomendowanych zabiegów jest laser frakcyjny Warszawa. To sprzęt ablacyjny o wszechstronnym zastosowaniu, co znaczy, iż można go wykorzystać na wiele różnych sposobów. Znakomicie redukuje zmarszczki, również te głębokie, jednocześnie wygładzając skórę. Powoduje, iż cera prezentuje się dużo promienniej oraz młodziej, jest gładka oraz ujędrniona. Laser pomaga także w usuwaniu zmian potrądzikowych, które są częstą trudnością oraz wielkim powodem kompleksów.

Co więcej jest doskonałym rozwiązaniem dla pań po ciąży, które borykają się z rozstępami. Laser pozwala na szybki powrót do codziennego życia, gdyż powoduje wyłącznie nieduże termiczne uszkodzenia, jakie błyskawicznie się goją. Daje trwałe rezultaty, więc nie trzeba go powtarzać. Oczywiście dobrze jeszcze raz skorzystać z jego atutów po ok. 10 latach, by skóra ponownie odżyła oraz odzyskała młody wygląd.

Jeśli twoim problemem nie są zmarszczki, ale zbytnie owłosienie albo wrastające włoski, jakie potrafią naprawdę uprzykrzyć życie, niezbędna ci epilacja laserowa Warszawa (sprawdź sam). Po trzech, maksymalnie 6 zabiegach, możesz pozbyć się niechcianego owłosienia i cieszyć się idealnie gładką skórą. Jest bezbolesny i usunie tak samo włosy grube, i ciemne, jak też te jasne, delikatniejsze. Jedynym ograniczeniem są włosy siwe, na jakie nie działa. Przez okres miesiąca przed epilacją nie możemy używać żadnych metod depilacji.

Piotr Osuch, specjalista chirurgii plastycznej
Autor: Future PR
Źródło: Future PR

Medycyna estetyczna Warszawa pomoże ci nabrać pewności siebie. Jeżeli masz w zamiarach wizytę w klinice, zdecyduj się na renomowany gabinet, który wykorzystuje nowoczesne oraz profesjonalne narzędzia, a ekipa specjalistów ma właściwą wiedzę oraz doświadczenie, aby realizować zabiegi. W przeciwnym razie możesz głęboko się rozczarować, a przecież nie po to wybierasz się do kliniki, by poczuć się jeszcze gorzej. Postaw na słynne gabinety medycyny estetycznej, a będziesz zadowolona z rezultatów pozwalających ci czuć się znakomicie.