Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Zatrzymaj młodość na dłużej

Serum z kwasem hialuronowym
Kto z ludzi nie pragnąłby być wiecznie młody? Ta desperacka chęć utrwalenia młodości zajmuje ludzkość od wielu stuleci. Panie od wielu wieków już wiedzą, że jednym z najistotniejszych źródeł długowieczności jest kwas hialuronowy. To dzięki jego bajkowym właściwościom skóra będzie dłużej jędrna i odżywiona.

Serum z kwasem hialuronowym
Źródło: www.nantes.pl

A dziś posuwanie się w latach starają się powstrzymać biotechnolodzy. Od chwili rozszyfrowania człowieczego kodu genetycznego trwa nieprzerwana walka badaczy, by spróbować zrozumieć i spowolnić lub zamrozić procesy degradacji komórek. To nierówne starcie, bo ludzki umysł, nawet z pomocnymi procesorami i innymi maszynami, wciąż mało ogarnia kompleksowość „projektu człowiek”. Jakieś jednak bitwy w tej wojnie są już skończone zwycięstwem, jakieś geny rozkodowane, pewne mechanizmy zbadane. Istnieje pewna branża, w jakiej zdobycze możemy zobaczyć na własne oczy. W kosmetykach szansa na powodzenie. Obecnie do każdej części ciała otrzymasz inny kosmetyk – inny krem pod oczy zastosujesz, a zupełnie inny krem do rąk. Do tego cała gama jeszcze różnorodnych zastosowań.

Najmocniej niewiastom zależy na zatrzymaniu jak najdłużej młodzieńczo świeżego wyglądu. krem pod oczy, krem do rąk, krem przeciwzmarszczkowy, krem antycellulitowy – coraz to nowsze i efektywniej działające arsenały walki z nieuchronnym starzeniem. Do bitwy zaprzęgnięto różnorakie mleczka, kwasy (kwas hialuronowy), owoce i receptury. Walka o młody wygląd trwa nie tylko w kosmetykach do ciała. To również preparaty do włosów czy też pasy do zębów. Tutaj coraz bardziej pożądana staje się lecznicza pasta do zębów, która wybiela. krem (nie przegap okazji) krem (zapraszamy serdecznie)

Źródło: NANTES