Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Zegarki wodoodporne też są w ofercie

zegarki wodoodporne
Zazwyczaj kiedy idziemy na plażę oraz mamy ochotę popływać w morzu lub w jeziorze, to zegarek pozostawiamy w domu, albo schowamy go do siatki już po dojściu na miejsce. A przecież mamy możliwość zakupić taki zegarek, który ciągle będziemy mogli mieć na ręce oraz któremu w żaden sposób nie zaszkodzi ani piasek, ani nawet woda.

Gino Rossi dla dam

Jeżeli chcemy posiadać zegarek > zobacz więcej zdjęć, który idealnie będzie się prezentował na ręce i jednocześnie będzie też wytrzymały na przeróżnego rodzaju zarysowania, to bez wątpienia trzeba się lepiej przyjrzeć modelowi Gino Rossi 8581-1A1, który bez wątpienia uraduje nawet najbardziej wybredną z pań. Trzeba także powiedzieć, że na plażę z powodzeniem mamy okazję założyć zegarek Atlantic 60342.41.61, który posiada skórzany pasek, datownik, ale co niesamowite, oferuje nam gwarancję, że możemy się z nim zanurzyć do 30 metrów oraz nic złego mu się nie stanie. A to znaczy, iż wspaniale spisze się w czasie pływania w morzu albo jeziorze. A my nie dosyć, że zawsze będziemy widziały, która jest godzina, to jeszcze nie będziemy musiały się przejmować, iż ktoś go nam ukradnie, gdy zostawimy go w torbie.

Kostium jest tu obowiązkowy

Jeżeli już rozumiemy, jaki model zegarka
Strój kapielowy i dodatki na plaży {powinnyśmy
Autor: gWINNER
Źródło: gWINNER

, to bez wątpienia czas] najwyższy namyślić się nad tym jaki kostium powinnyśmy na siebie włożyć. Teraz przedstawiany nam jest Marko kostium kąpielowy Alex M-192 czarny (177). Jest to gustowne oraz równocześnie niesamowicie seksowne bikini, które ma wkładki usztywniające biustonosz, które w każdej chwili możemy wyciągnąć, jeśli lubimy miękkie miseczki. Dzięki wiązaniu na szyi mamy możliwość być pewne, iż nam nie spadnie, a równocześnie także nic nie będzie ograniczało ruchu naszych ramion w momencie pływania.

Na plaży również można wyglądać elegancko i seksownie

Warto wiedzieć, że na plaży też można prezentować się gustownie i zmysłowo, starczy jedynie, iż kupimy odpowiedni dla siebie strój i że równocześnie również właściwe akcesoria, które nie ulegną zniszczeniu po kontakcie z piaskiem lub z wodą np: zobacz galerię zdjęć. Na szczęście obecne zegarki są tak skonstruowane, iż bez obaw mamy możliwość je zakładać, kiedy planujemy udać się na plażę.