Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: zima

zima

My się zimy nie boimy… do czasu. Jak przetrwać zimę, a raczej jak podejść do niej właściwie? To nie taka straszna pora roku, powinniśmy tylko dobrze do tego podejść

zima
My się zimy nie boimy…najczęściej w porze letniej. Tak możemy mówić, kiedy jest cieplutko, a my rozmarzeni chodzimy sobie ubrani lekko. Zima wydaje się wtedy dalekim koszmarem, któremu możemy pogrozić palcem. O tak, my się Ciebie nie obawiamy, myślimy, bo wiemy, że nie ma możliwości, ażeby nam zagroziła. No ale co się odwlecze, to… I gdy kończy się sierpień czujemy pierwsze podmuchy zbliżającego się koszmaru. We wrześniu może być jeszcze przyjemnie, ale w kolejnych miesiącach to już… no wiadomo.

Piżama z długim rękawem i mięciutki szlafrok – wspaniałe na zimne dni

mężczyzna w piżamie
Chyba nikt z nas nie lubi drętwieć z zimna w chłodne, zimowe dni. Kiedy zima jest naprawdę ostra, zdoła dawać nam się mocno we znaki, nawet kiedy jesteśmy w ciepłym domu czy też mieszkaniu. Zimą zazwyczaj wymieniamy swoją garderobę, nabywamy nowiuteńkie swetry, ciepłe bluzy, szaliki, czapki oraz inne niezbędne rzeczy do przetrzymania srogiej, mroźnej zimy. A czy pamiętamy o tym, żeby zaopatrzyć się w ciepły szlafrok oraz odpowiednią piżamę?

Zima nie musi być straszna – wystarczy właściwie się zabezpieczyć

zima w mieście
Zima to pora w roku przez jednych lubiana, przez innych znienawidzona. Przyczyną tej ostatniej sytuacji jest z reguły niska temperatura, która zniechęca do przebywania na świeżym powietrzu. Jednak zima nie taka straszna, jeżeli zadbamy o stosowny strój. A do wyboru mamy naprawdę spory asortyment. Podstawą jest oczywiście odpowiednio dobrana kurtka bądź płaszcz zimowy. Kiedy temperatura nie jest mocno obniżona można zdecydować się choćby na kamizelki puchowe, które ciekawie wyglądają, a równocześnie ochraniają nas przed utratą ciepła.

Modny mężczyzna wiosną i latem

modni mężczyźni
Co sezon i co rok będzie się zmieniała moda męska i moda dla pań. Wiosenne stylizacje mogą, lecz nie muszą zawsze pozostać, tak samo jak trendy na lato czy zimę. Panie z całego świata od lat nieustannie pragną nadążyć za ewoluującymi trendami. Niektóre obrały uniwersalną zasadę wyciągania z aktualnych trendów jedynie tego, co rzeczywiście im pasuje i ma szansę sprawdzić się na dłużej. Drugie przebierają się co sezon w kogoś innego i rujnują budżet przez coroczne wymiany zawartości szafy, a w efekcie nigdy nie są zadowolone z tego co posiadają.

Modne czapki na zimę, czyli jak w łatwy i oszczędny sposób wyodrębnić się z ciżby

czapka
Czapki bywają obligatoryjnym dodatkiem do naszych strojów, niezależnie od tego, ile mamy wiosen, gdzie jesteśmy zatrudnieni, gdzie pomieszkujemy i w czym gustujemy. Zakładamy je przez cały rok. Te z daszkiem, wykonane z niegrubego materiału, są w sam raz na letnie spiekoty, a te ortalionowe przydadzą się w podczas jesiennych słot. Jednak zima jest porą roku, kiedy nakrycia głowy nosimy najczęściej. Modne czapki na zimę można kupić w galeriach handlowych i na bazarach, a ich wybór jest naprawdę duży. Najczęściej wybieramy te najprostsze modele w jednolitych kolorach.

Budziki – jak je dobrać tak, aby uniknąć nieodpowiednich skojarzeń oraz uprościć poranne wstawanie?

złoty budzik
Obecnie prawie każdy z nas musi każdego poranka wstawać. Moment, w którym po raz pierwszy otwieramy rano oczy, przeważnie jest tym, który jest dla nas najbardziej wymagający. Głównie w zimie, kiedy to mamy obowiązek opuścić łóżko oraz zrezygnować z możliwości bycia pod ciepłą kołdrą na rzecz pracy. To tłumaczy dlaczego budziki należą do nieodzownego wyposażenia każdego telefonu komórkowego, który wyparł tradycyjne urządzenia stosowane do budzenia nas z głębokiego snu. Nie mniej jednak związane z tym jest kilka trudności.

Swetry na topie na chłodniejsze pory roku

swetry damskie
Nie każdy kocha jesień i zimę. Jest szaro i ponuro i trudno się rano podnieść z łóżka. Jednak, kiedy wyciągniemy z szafy odpowiednie ciuchy od razu przyjemniej będzie przetrwać chłodniejszy czas. Wszystkie kobiety kochają swetry. A w jakim momencie je nosić, jeżeli nie właśnie w trakcie jesieni i zimy. Wszystkie swetry damskie są rzeczywiście fajne, trzeba jedynie nauczyć się je właściwie dobrać do całej stylizacji. Inny sweter będzie pasował do spędzania czasu przy kominku, a inny można ubrać do pracy.