Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Znakomite gatunkowo dodatki w modnych wzorach

images
Buty i akcesoria pantofelek24

Sklep pantofelek24 jest jednym z popularniejszych sklepów o charakterze sieciowym, a przy tym jednym z droższych na terenie Polski. Kolekcja pantofelek24 jest bardzo bogata i urozmaicona, zarówno ta skierowana do pań, jak i dla panów. Sporą część tej oferty stanowią buty i rozmaite dodatki. W tej kategorii znaleźć można różnego rodzaju torby i torebki, jak również ozdoby i szaliki na szyję. Towary w ofercie uzależnione są od pory roku. Obecna kolekcja to kolekcja wiosenna i obejmuje już ubiory lżejsze, jak również odzież letnią, czyli sukienki, krótkie spodenki czy odkryte buty.

Torby i apaszki

Torebki w sklepie dostępne są w bardzo wielu typach. Przede wszystkim sąbędą to małych rozmiarów kopertówki do noszenia w dłoni, torebki na ramię oraz torby do noszenia przez ramię. Kopertówki bywają w różnych kolorach. Niektóre z nich są haftowane, niektóre z ćwiekami lub kolcami. Jeśli chodzi o torby z uchwytem, najpopularniejszym tworzywem jest skóra oraz materiały skóropodobne. Barwy są niezwykle urozmaicone, od czarnego aż po jasną żółć. Duże torby są również w różnych wersjach kolorystycznych, ze skóry lub zamszu. Niektóre z nich są także pikowane. Chusty, które można nosić pod szyją lub w charakterze nakrycia głowy, posiadają dużo wzorów. Przewijają się różnorodne motywy folkowe oraz roślinne. Dostępne są również motywy zwierzęce, na przykład zebra. Szaliki uszyte są w przeważającej liczbie z bawełny, niektóre są również z lnu. Część z nich posiada frędzle.

Buty

Dużą część oferty sklepów pantofelek24 stanowią buty. W ofertach zimowych dominują kozaki na zime i botki. Kozaki pantofelek24 wykonane są najczęściej ze skóry. W ostatnim czasie przeważają kozaki długie, w większości przed kolano. Przeważa czerń. Jednym z najczęściej spotykanych typów jest model wzorowany na żołnierskich butach oraz na butach do jazdy konnej. Są to wysokie kozaki ze skóry w kolorze czarnym z brązowym fragmentem na górze cholewki. W kolekcji pantofelek24 dostępne są kozaki na niewielkim obcasie, na szpilce oraz na platformie. Zależnie od sezonu są ocieplane lub nie. Ich koszty są stosunkowo urozmaicone w zależności od rodzaju. Kolekcja wiosenna i letnia obejmuje sandały, zarówno te płaskie, jak i na obcasie, mokasyny i tym podobne. W sklepie można także znaleźć buty sportowe w postaci tenisówek w rozmaite wzory.

Źródło: