Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Zobacz jakie trendy w modzie dla pań panują w roku 2014

Młoda kobieta w płaszczu
Jeśli jesteś kobietą, która lubi się nieźle ubrać (chociaż chyba powinniśmy zapytać, która dziewczyna nie lubi się ciekawie ubrać), wówczas na pewno zaciekawi Cię ten artykuł.

Czarnoskóra kobieta
Autor: Audrey Xavier Brulu
Źródło: http://www.flickr.com
W dużym skrócie przedstawiamy w nim trendy na zbliżający się dwa tysiące czternasty rok. Jeśli chcesz być na bieżąco z modowymi newsami, wówczas bez wątpienia powinnaś poświęcić kilka chwil na zapoznanie się z naszym artykułem. Jeśli zastanawiasz się, czy coś z starszych lat wróci do łask, podpowiemy – dzisiaj na topie będzie przede wszystkim moda z lat dziewięćdziesiątych.

Kiedy w Twojej szafie zalegają dla przykładu ogrodniczki, których nie nosiłaś od pierwszej klasy szkoły średniej, właśnie teraz nadszedł odpowiedni czas, aby je odświeżyć. Jeśli się w nich pokażesz, na pewno wzbudzisz prawdziwy zachwyt. Moda damska

Modelka na wybiegu
Autor: George Vale
Źródło: http://www.flickr.com

dwa tysiące czternastego roku będzie łaskawa także dla wszelkich osób, które wybierają wygodę zamiast stylu.

Jeśli lubisz nosić za duże ubrania, rok 2014 niewątpliwie będzie właśnie Twoim rokiem. W sezonie kategorycznie modne będzie wszystko to, co na pierwszy rzut oka może wydać Ci się szalone. Wielce modne będą przykładowo figury geometryczne nadrukowane na ubraniach albo duże kwiaty 3D, które już teraz projektanci masowo nadrukowują na swoje ubrania.

Jeżeli szukasz czegoś bardziej eleganckiego, wtedy na pewno zainteresują Cię najnowsze inspiracje sztuką. Jeżeli zależy Ci na pokazaniu swojego dobrego gustu, wówczas ubrania z przedrukowanymi obrazami wielkich artystów kategorycznie będą dla Ciebie odpowiednim wyborem.

Kiedy te trendy na 2014 rok Ci nie wystarczają, wówczas projektanci mają dla Ciebie na dodatek ubrania robione z tkanin transparentnych. Oczywiście takie odważne kreacje nie nadają się na wszystkie wyjścia, jednak mogą być na pewno świetną odmianą od tradycyjnych strojów.

Jeżeli natomiast chodzi o kolory, które będą dominowały w tym sezonie, wówczas zdecydowanie nie można nie wspomnieć o pastelach. Jeżeli zdecydujesz się na ciuchy w pastelowych kolorach, bez wątpienia wszelkie inne modowe wpadki zostaną Ci wybaczone.