Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Źródło trendów na wybiegach

images
W świecie nic nie zginie. Jeżeli intrygował nas kiedyś fakt mają początek modowe inspiracje, odpowiedź jest banalna – głównie z ulicy. Trendsetterzy bacznie obserwują zadziwiające pomysły napotykane pośród ludzi i dodają do nich odrobinkę innowacyjności, zaczerpując pomysł na przykład z tradycji kulturowych. W dalszej procedurze, ich rozwiązania trafiają do światowych projektantów mody, a po tym jak kolekcje będą mieć za sobą wybiegi, na ich wzór tworzone są artykuły które trafią do sklepów tradycyjnych.

Autor: Charles Vögele

Moda męska 2013 stawia na zwłaszcza komfortowe rozwiązania. Raczej modne będą miękkie swetry, koszule sprawdzające się zarówno w sytuacjach formalnych jak i prywatnych. Spodnie jeansowe napotkamy w wersji typowej, jak i sprytnie zmodyfikowanej na bardziej wyjściową. Podstawą jest jednak wygoda i wielofunkcyjność oferowanych artykułów.

Autor: DIGEL

Oczywiście będą też od tego wyjątki. Dla odważniejszych, sugestią sezonu będzie bluza z wielkim nadrukiem w kwiaty, albo nieco prowokacyjnym obrazkiem o treści religijnej. Dla mężczyzn proponowane są również modne torebki, zwykle w nieskomplikowanej formie przewieszone przez ramię. Jest to koncepcja zaczerpnięta bezpośrednio z najsłynniejszych wybiegów, którą niedługo spotkamy w sklepach. Podsumowując, moda męska 2014 będzie kontrowersyjna, ale także w innym wydaniu ukierunkowana jest na uniwersalność.

Dla kobiet modne (moda folkowa) torebki w bieżącym sezonie, to przede wszystkim produkty unikatowe, lub choćby wytwarzane ręcznie. Dostępne na naszym rynku, jak też w francuskich sklepach internetowych, niepowtarzalne wzory są do kupienia dla każdego. Jeżeli chodzi o tworzywa, im bardziej nietypowe, tym lepszy będzie efekt. Królują w tej dziedzinie torebki z filcu, oraz pikowane.

Spójrzmy jeszcze na jedną ciągłość. Modowe inspiracje są tylko sugestią dla mas. Chociaż w zasadzie stąd też pochodzą. W łańcuchu trendów zwykli ludzie oraz to co lubią jest ogromnie istotne. Nawet jeżeli na wybiegu królują zadziwiające konstrukcje niemożliwe do ubrania na co dzień, to koncept na ich zaprojektowanie został zaczerpnięty ze źródła, którym zazwyczaj jesteśmy my.

Czy byłeś zadowolony z tematu powyższego artykułu? Jeśli tak, to podaję również mój link (http://13tattoo.pl/nldlb_laserowe_usuwanie_tatuazy.htm) do nowej strony. Zachęcam!

Warto więc w kwestii mody sugerować się nie tylko trendami, lecz również intuicją.

Źródło: Kraina Stylu